انواع تبلیغات در تلگرام

انواع تبلیغات در تلگرام

حتما تا به حال از موج عظیمی که شبکه های اجتماعی در دنیا راه انداخته اند خبر دارید و میدانید که تبلیغات در این شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است . در حال حاضر در ایران بر خلاف سایر کشور های جهان که فیسبوک بزرگترین شبکه اجتماعی میباشد در ایران تلگرام و اینستاگرام بزرگترین شبکه های اجتماعی هستند .

با فالوور پرو مرجع خرید فالوور ارزان همراه باشید تا

انواع تبلیغات در تلگرام را برسی کنیم 

روش-های-تبلیغات-در-تلگرام

روش-های-تبلیغات-در-تلگرام

1 – تبلیغ در کانال هایی با ممبر بالا

در این نوع از تبلیغ شما با پرداخت مبلغی به ازای هر ساعت یا 24 ساعت و بسته به تعداد ممبر کانال ادمین کانال بنر و یا متن تبلیغاتی شما را در کانال منتشر خواهد کرد . این روش روشی بسیار جامع برای تبلیغات است به طوری که بیش تر کاربران تلگرام از این روش برای تبلیغات محصول و یا خدمات خود استفاده میکنند اما چطور میتوان بازخورد خوبی گرفت ؟

اگر محصول و یا خدمات شما مربوط به قشر خاصی از جامعه میشود و یا افراد خاصی را در بر میگیرد باید به دنبال کانال هایی مربوط به کسب و کارتان بگردید برای مثال فردی صاحب فروشگاه لوازم کامپیوتری میباشد در این صورت باید به دنبال کانال هایی با موضوعات دانلود نرم افزار یا آموزش های کامپیوتر باشد اما اگر محصول و خدمات شما مربوط به عام و تقریبا همه مردم است میتوانید در هر کانالی تبلیغ خود را منتشر کنید .

مزایای این نوع تبلیغ : 1 – بالا بودن تعداد افراد مخاطب 2 – نتیجه ای سریع و قابل توجه

معایب این نوع از تبلیغ : 1 – امکان فیک بودن ممبر ها 2 – امکان فیک بودن سین و یا همان بازدید ها 

بخوانید : آموزش خارج شدن از ریپورت اینستاگرام

2 – تبلیغات بازدیدی

بسیاری از افراد و یا شرکت ها در تلگرام با زیر دست داشتن کانال های زیاد و یا گروه های زیاد با گرفتن تبلیغ و یا بنر شما اقدام به فردوارد کردن تبلیغ شما در کانال ها و گروه ها میکنند که بازدید بنر شما بالا خواهد رفت برای مثال شرکتی برای تبلیغ محصول خود درخواست 40 هزار بازدید را از فرد میکند و آن فرد با  گرفتن مبلغی در چند ساعت بنر شما را در گروه ها و کانال ها پخش میکند

مزایای این نوع تبلیغ : بالا بودن تعداد کاربران 2- برند شدن کسب و کار شما 

معایب : نبود امکان تعیین نوع مخاطبان 

بخوانید : اموزش حضور تجاری موفق در شبکه های اجتماعی

3 – تبلیغات کلیکی 

تقریبا چند شرکت مجاز در ایران در ضمینه تبلیغات کلیکی کار میکنند که تبلیغات کلیکی رو به حوضه تلگرام از طریق ساخت دکمه شیشه ای وارد کردند .

که به ازای هر کلیک از 200 تومان تا 500 تومان متغیر است .

 

بخوانید : بازیابی پیج های هک شده، صفر تا صد همه ی مشکلاتی که می تواند در اینستاگرام برایتان به وجود بیاید !

توسط | 2019-07-22T23:12:23+00:00 آوریل 15th, 2018|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه