ارز دیجیتال جدید تلگرام و برسی و نقد آن

گرام

تلگرام در روز های اخیر اعلام کرد که در آینده ای نزدیک ارز دیجیتال جدیدی به نام گرام را در بستر تلگرام به اجرا در خواهد آورد .

تعریف گرام از زبان خود تلگرام 

او در وب سایت ico gram اعلام کرده است که بیش از 200 میلیون کاربر تلگرام برای خود کیف پول ton را خواهند داشت که با استفاده از آن میتوانند از گرام استفاده کنند و به خرید و فروش کالا یا خدمات یا حتی فروش خود گرام به دلار بپردازند .

بخوانید : مقایسه سروش و تلگرام

تعرف گرام به زبان ساده 

گرام تقریبا مثل سکه طلا است و هر روز ممکن است ارزش آن بالا یا پایین برود اما با توجه به این که تلگرام دارای 200 میلیون کاربر است و بسیاری مشتاق پیش خرید آن هستند انتظار میرود که ارزش این نوع پول بسیار بالا برود 

کاربرد گرام چیست ؟؟

گرام را میتوان برای خرید و فروش هر نوع کالا و یا خدماتی در تلگرام استفاده کرد بدون آن که دولت ها و سازمان های کشور ها از آن با خبر شوند زیرا که این نوع پول کاملا رمز نگاری شده و اطلاع از صاحب آن و کسی که به آن گرام واریز شده است پنهان است . 

ارز-گرام

افزایش جرم در معاملات با استفاده از گرام

با توجه به این که گرام غیر قابل شناسایی و رمز نگاری شده است بنابراین :

1 – کلاه برداری ها افزایش پیدا خواهد کرد 

به راحتی افرادی گرام را تحویل گرفته و خدمات یا کالا را به شما ارایه نخواهند داد .

2 – خرید و فروش کالا های غیر مجاز 

با این نوع ارز دیجیتال دیگر افراد مجرم مثل قاچاقچی های اسلحه و مواد مخدر نگران شناسایی شدن نیستند و به راحتی به خرید و فروش خواهند پرداخت .

بنابراین با وجود این که این نوع پول دارای مزایایی برای خرید و فروش بدون واسطه و کاملا آزاد است اما این مشکلات را نیز در پی خواهد داشت.

برای خرید فالوور ارزان کلیک کنید

برای بازگردانی اکانت اینستاگرام کلیک کنید