وبلاگ
بهترین اپلیکیشن های ایرانی و خارجی افزایش فالوور
بهترین اپلیکیشن های ایرانی و خارجی افزایش فالوور
فوریه 21, 2022

بهترین اپلیکیشن های ایرانی و خارجی افزایش فالوور

از میان محبوب‌ترین برنامه‌های شبکه اجتماعی، اینستاگرام یکی از ساده‌ترین برنامه‌ها برای جذب فالوورهای جدید است، اگر به درستی از محبوب‌ترین هشتگ‌های اینستاگرام در پست‌های خود به خوبی استفاده کنید و با سایر پروفایل‌ها از طریق کامنت، افزودن فالوور یا به سادگی تعامل داشته باشید یا پست های آنها را لایک کنید؛ به راحتی می توانید فالوور جذب کنید.

اما علی رغم تمامی امکانات اینستاگرام برای افزایش فالوور ها؛ نیاز به سرمایه‌گذاری زمانی دارد. با این حال، روش هایی برای افزایش سرعت رشد پروفایل اینستاگرام وجود دارد و آن استفاده از بهترین اپلیکیشن ها برای جذب فالوور اینستاگرام است. ما در ادامه این مطلب به معرفی بهترین برنامه‌های افزایش فالوور می پردازیم تا به شما کمک کند تعداد زیادی فالوور را به سرعت در اینستاگرام جمع کنید.

بهترین اپلیکیشن های ایرانی و خارجی افزایش فالوور

5 نکته هنگام استفاده از برنامه ها برای جذب فالوورهای جدید اینستاگرام

اگرچه این برنامه‌ها برای جمع‌آوری فالوورهای جدید برای شما بسیار مهم هستند، موفقیت شما در استفاده از آنها کاملاً به نحوه تنظیم این برنامه‌ها بستگی دارد. بنابرین به نکات زیر قبل از استفاده از این ربات ها توجه داشته باشید:

  • مراقب آموزش ارائه شده باشید: بسیاری از این برنامه ها دارای فیلم ها و کتاب های الکترونیکی با آموزش نحوه پیکربندی صحیح حساب خود برای داشتن بهترین نتایج هستند. از آن استفاده کنید؛
  • به پست کردن در اینستاگرام خود ادامه دهید: برنامه هایی برای جذب فالوورهای جدید برای کمک به شما وجود دارند، اما همه کارها را به تنهایی انجام نمی دهند. شما باید به پست کردن در فید خود، به استوری های خود و تعامل با فالوورهای خود ادامه دهید.
  • تنظیم یک پیام خودکار خوب: یکی از مزایای قوی استفاده از این برنامه‌ها، پیام‌های خودکار هستند. از این پیام های مستقیم برای ارسال کاربران به وب سایت خود، کانال یوتیوب حتی لیست پستی خود استفاده کنید.
  • به سرعت‌هایی که اپلیکیشن‌ها توصیه می‌کنند احترام بگذارید: اگر پروفایل اینستاگرام جدیدی دارید، توصیه می‌شود به آرامی از این برنامه‌ها استفاده کنید و فالوور و سرعت کمتری دریافت کنید. اگر در حال حاضر فالوورهای زیادی دارید، آزادانه سرعت را افزایش دهید.
  • از بیش از یک برنامه به طور همزمان استفاده نکنید: استفاده همزمان از بیش از یکی از این برنامه ها ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در حساب شما شود. بنابراین، واقعاً توصیه می شود که هر بار فقط یک بار امتحان کنید!

استراتژی مورد علاقه شما برای ایجاد فالوورهای جدید در اینستاگرام چیست؟

برنامه ها راه بسیار خوبی برای جذب فالوورهای جدید در پروفایل شما هستند، اما آنها باید در کنار برخی استراتژی های دیگر استفاده شوند، عمدتاً همیشه مقدار ثابتی از پست های مرتبط و جالب را نگه می دارند تا فالوورهایی را که از قبل دارید از دست ندهید.

Followers Track for Instagram

این یک ابزار بسیار قدرتمند در بین برنامه ها برای به دست آوردن فالوورهای جدید اینستاگرام است. این کار با تجزیه و تحلیل تمام فالوورهای شما کار می کند و می توانید از دنبال کننده ها برای اینستاگرام استفاده کنید تا بفهمید چه کسی شما را دنبال کرده است (یا آنفالو کرده است)، چه کسی شما را مجدداً دنبال نکرده و چه کسانی را دنبال نمی کنید.

شما می توانید به تمام ابزارهای اصلی به صورت رایگان دسترسی داشته باشید، اما تعدادی از آنها وجود دارد که برای استفاده باید آنها را خریداری کنید، مانند گزینه مشاهده فالوورهای مسدود شده، تمجیدهای حذف شده و لایک هایی که فالوورهای شما به شما داده اند، علاوه بر برخی بسته های به روز رسانی انحصاری. .

استفاده از آن بسیار آسان است و می توانید سایر کاربران را از برنامه دنبال و آنفالو کنید. همچنین می توانید از آن برای پیدا کردن و حذف هر دنبال کننده جعلی که ممکن است در لیست شما باشد استفاده کنید.

Plann + Analytics for Instagram

Plann درست مانند یک دستیار اینستاگرام کار می کند که همزمان هم به عنوان ویرایشگر و هم به عنوان زمان بندی کار می کند. به عبارت دیگر، می‌توانید فید خود را به صورت بصری طراحی کنید، تصاویر خود را ویرایش کنید و پست‌ها را با استفاده از اطلاعاتی که به شما می‌گوید بهترین زمان برای پست کردن چه زمانی است، برنامه‌ریزی کنید.

بهترین اپلیکیشن های ایرانی و خارجی افزایش فالوور

حتی می توانید معیارهای حساب خود را مرور کنید تا ببینید کدام پست شما لایک بیشتری دارد و تعامل بیشتری ایجاد می کند. و اگر این کافی نبود، با استفاده از Plann می‌توانید محبوب‌ترین هشتگ‌ها را بیابید و آن‌ها را سازماندهی کنید تا فالوور داشته باشید.

HootSuite

اولین مدیر رسانه های اجتماعی منتشر شده، HootSuite، هنوز قوی است. بدیهی است که با اینستاگرام و همچنین فیس بوک، توییتر و لینکدین ادغام می شود.

با استفاده از آن، می‌توانید پست‌هایی را ایجاد کرده و برنامه‌ریزی کنید تا در این پلتفرم منتشر شوند، همچنین می‌توانید از اعلان‌های فالوورهایی که نمایه شما را در پست‌های خود ذکر کرده‌اند، به‌روز باشید و تعامل و دریافت را آسان‌تر کنید. کاربران جدیدی که شما را دنبال کنند.

بافرBuffer

بافر که رقیب مستقیم HootSuite است، با برنامه ریزی پست اینستاگرام نیز کار می کند. رابط کاربری آن بسیار ساده و شهودی است، که به شما کمک می‌کند تا پست‌های خود را بدون مشکل یا داشتن دانش عمیق در مورد شبکه‌های اجتماعی ایجاد و زمان‌بندی کنید.

علاوه بر این، این نرم افزار چندین ابزار تحلیلی را نیز ارائه می دهد که به شما امکان می دهد میزان لایک ها، تمجیدها و فالوورهای جدید پروفایل خود را مشاهده کنید.

Crowdfire

Crowdfire قول می دهد که بزرگترین متحد بازاریابی شما باشد، زیرا با تمام شبکه های اجتماعی و حتی فروشگاه آنلاین شما کار می کند. این یک ابزار تجزیه و تحلیل چند پلتفرمی است که به شما در یافتن و شناسایی کسانی که فالوورهای غیرفعال شما هستند و حتی کسانی که شما را دنبال نمی کنند کمک می کند.

همچنین به شما کمک می‌کند تا پست‌ها را برنامه‌ریزی کنید، مقاله‌ها و تصاویری را که عموم مردم ممکن است از آن‌ها لذت ببرند را بیابید و توصیه کنید و خیلی چیزهای دیگر، همه به شما کمک می‌کند تا فید خود را به‌روز نگه دارید و بتوانید به راحتی فالوورهای بیشتری داشته باشید.

SocialGest

SocialGest یکی دیگر از برنامه‌هایی است که برای جذب فالوورهای جدید اینستاگرام کار می‌کند که با برنامه‌ریزی، تجزیه و تحلیل و ایجاد کمپین‌ها کار می‌کند و به شما امکان می‌دهد شبکه‌های اجتماعی خود را فقط در یک مکان مدیریت و نظارت کنید.

همچنین می‌توانید عملکرد هشتگ‌های خود را تجزیه و تحلیل کنید و به تمام نظرات و پیام‌های خود از هر یک از شبکه‌های اجتماعی خود در یک رابط پاسخ دهید. به غیر از آن، می‌توانید محتوای خود را زمان‌بندی کنید و برنامه بقیه کارها را انجام می‌دهد و در بهترین زمان و تاریخ برای شما پست می‌گذارد.

بهترین اپلیکیشن های ایرانی و خارجی افزایش فالوور

 

Sprout Social

Sprout Social یک پلت فرم مدیریت شبکه اجتماعی است که ادغام ها و خدمات خود را برای اینستاگرام نیز ارائه می دهد. به ویژه برای مشاغلی که به دنبال استفاده از رسانه های اجتماعی خود به منظور ایجاد فرصت های فروش بیشتر هستند توصیه می شود. در این پلتفرم می‌توانید پروفایل خود را به راحتی مدیریت کنید.

برنامه پست خود را ایجاد و سازماندهی کنید، نظرات جدید را بررسی کنید، هشتگ های خود را نظارت کنید و گزارش هایی را برای بهینه سازی خدمات خود ایجاد کنید. Sprout Social واقعاً کامل است و همچنین دارای برنامه های تلفن همراه است. شاید تنها چیزی که برای جذب فالوور اینستاگرام نیاز دارید استفاده از یکی از بهترین برنامه ها باشد.

Metricool

Metricool ابزاری برای مدیریت رسانه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین است که به شما کمک می کند تا میزان موفقیت هر یک از محتوای مجازی خود را تجزیه و تحلیل، مدیریت و اندازه گیری کنید و بتوانید از آن برای جذب فالوورهای بیشتر استفاده کنید.

در اپلیکیشن آن، می‌توانید معیارهای تمام شبکه‌های اجتماعی خود (دنبال‌کنندگان و تکامل نمایه‌تان) را ببینید، جامعه خود را در زمان واقعی مدیریت کنید و پست‌ها را برنامه‌ریزی کنید. همچنین می توانید رتبه بندی پست ها و تصاویر گرافیکی خود را در مورد تعاملات مشاهده کنید.

Iconosquare

برای تکمیل لیست خود، Iconosquare را داریم، یکی از برنامه‌هایی که درست مانند Sprout Social، بیشتر برای برندها و شرکت‌هایی طراحی شده است که می‌خواهند در بازاریابی اینستاگرام بهتر عمل کنند تا فالوورهای بیشتری داشته باشند. همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند که چندین اکانت اینستاگرام را به طور همزمان مدیریت کنید.

یکی از بزرگ‌ترین جذابیت‌های آن این است که Iconosquare داده‌هایی درباره رقابت شما و بینش‌هایی درباره صنعت تولید می‌کند تا همیشه با روندهای جدید به‌روز باشید. این پلتفرم رایگان نیست، اما یک آزمایش آزمایشی 14 روزه را ارائه می دهد.

جمع بندی

استراتژی مورد علاقه شما برای جذب فالوور و نگه داشتن آن ها چیست؟ از چه اپلیکیشن هایی برای جذب فالوور اینستاگرام استفاده می کنید؟ ما در این مطلب به بررسی مهم ترین نکات در جذب فالوورها و استفاده از برنامه ها و اپلیکیشن های جذب فالوور پرداختیم. با رعایت این نکات، می توانید در کوتاه مدت بهترین نتیجه را کسب کنید.

مقالات مرتبط

مارس 9, 2022
الگوریتم لایک اینستاگرام چیست؟

“اینستاگرام چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی برای من اول نمایش داده شود؟” “چرا برخی از پست های من بیشتر از بقیه بازدید می کنند؟” “Instagram چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی را در Explore به من نشان دهد؟” این ها سوالاتی که است ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد. ما […]

بیشتر بخوانید
مارس 7, 2022
از کجا فالوور اینستاگرام بخریم؟ معرفی بهترین سایت ها برای خرید فالوور واقعی

هرچه بیشتر لایک کنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، فالوورهای بیشتری خواهید داشت. هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، برندها و شرکت های بیشتری علاقه مند به حمایت از شما خواهند بود و حاضرند مبلغ زیادی را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به شما بپردازند. ارزش اکانت اینستاگرام هم برای صاحبان برند و […]

بیشتر بخوانید
دلایل کاهش تعداد لایک در اینستاگرام

عملکرد درونی اینستاگرام همیشه در حال تغییر است. همگام شدن با همه چیز ممکن است دشوار باشد. گاهی اوقات این تغییرات باعث می شود که این سوال را از خود بپرسید “چرا من ناگهان لایک کمتری در اینستاگرام دریافت می کنم؟” با توجه به اینکه لایک یکی از راه هایی است که به شما کمک […]

بیشتر بخوانید
مارس 5, 2022
ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ساعت ها صرف برنامه ریزی و تولید محتوا برای اینستاگرام می کنید. برای لحظه‌ای کوتاه و پس از فشردن دکمه انتشار؛ باید نتایج زحمات خود را ببینید.  چگونه با انتشار محتوای عالی، فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید؟ هیچ راهنمای گام به گامی برای رشد اینستاگرام وجود ندارد. اما تکینک ها و ترفند هایی […]

بیشتر بخوانید
الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

اگر می‌خواهید رتبه خود را با الگوریتم اینستاگرام بهبود بخشید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که تا حد امکان تعامل (لایک، کامنت، ذخیره و کلیک) را افزایش دهید. اگر کنجکاو هستید که چگونه می توان این کار را در سال 2022 انجام داد؛ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. نحوه […]

بیشتر بخوانید
مارس 3, 2022
آموزش کسب فالوور در اینستا

چگونه می توانیم به صورت طبیعی در اینستاگرام فالورر جذب کنیم؟ در ادامه این مطلب چندین راهکار کاربردی برای این هدف به شما ارائه خواهیم داد. بهترین راهکار های کسب فالوور اینستاگرام 1. به افراد دلیلی بدهید که شما را دنبال کنند. به جای اینکه (یا علاوه بر) فقط اعتبار، شعار یا ارزش پیشنهادی خود […]

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین برنامه های افزایش فالوور

اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است. افراد و برندها به طور مداوم از این برنامه استفاده می کنند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و محبوبیت کسب کنند. به عبارت ساده، هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، محبوبیت بیشتری خواهید داشت.   معرفی […]

بیشتر بخوانید
مارس 1, 2022
چطور خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ + معرفی سایت های داخلی و خارجی خرید فالوور

راه اندازی یک کسب و کار در اقتصاد مدرن به این معنی است که باید از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده کنید و صرف نظر از صنعت خود، می خواهید فالوورهای زیادی در اینستاگرام داشته باشید. برای ایجاد فالوور، همیشه این گزینه وجود دارد که هر روز ساعت‌ها با حساب اینستاگرام خود کار […]

بیشتر بخوانید
فالورهای واقعی چه ویژگی هایی دارند؟

اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند نتایج باورنکردنی را برای برندهایی که به خوبی از آن استفاده می کنند؛ ایجاد کند. اما انتخاب اینفلوئنسر با فالوورهای واقعی برای بازدهی بالای کمپین بسیار اهمیت دارد. بنابرین پیش نیاز اصلی برای کار یک کمپین این است که از اینفلوئنسرهای واقعی برای انتشار پیام برند استفاده کند. افراد بی‌وجدان آنلاینی […]

بیشتر بخوانید
فوریه 27, 2022
بهترین ابزار های مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه، اینستاگرام دیگر یک شبکه اجتماعی عادی نیست؛ زیرا، بسیاری از افراد با استفاده از این شبکه به توسعه کسب‌وکار خود پرداخته‌اند و خدمات و محصولاتشان را از این طریق به دیگران معرفی می‌کنند. خوشبختانه ابزارهای جدید اینستاگرام، مدیریت این شبکه را آسان‌تر کرده است. در این مقاله سعی کرده‌‌ایم تا تعدادی از بهترین ابزارهای […]

بیشتر بخوانید
5 نکته برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام

اینستاگرام در سال 2010 با این ایده تأسیس شد که “هر فردی یک صدای بصری در درون دارد.” اینستاگرام در اصل یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس برای عکس‌های توله‌سگ‌ها و #foodporn بود، امروزه این شرکت به یک غول رسانه‌ای تبدیل شده است و به برندها و دنبال‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای زنده، استوری و […]

بیشتر بخوانید
فوریه 25, 2022
بهترین روش های افزایش کامنت اینستاگرام

بسیاری از افراد تصور می کنند که تعداد لایک ها یکی از اولین معیارهای اجتماعی است که عملکرد پست را نشان می دهد؛ اما در واقع کامنت ها در اینستاگرام هنوز به عنوان یک شاخص پیشرو برای بسیاری از برندها شناخته می شوند. کامنت های معنا دار از سوی مخاطبان واقعی، به افزایش اینگیجمنت پیج […]

بیشتر بخوانید