خرید لایک ارزان

امروزه تاثیر لایک‌ در اینستاگرام بیش از هر زمانی شده است و در واقع جنگ بر سر داشتن میزان لایک بیشتر است و هر پیجی که پست‌های آن لایک بیشتری داشته باشد بیشتر مورد توجه الگوریتم‌های اینستاگرام قرار گرفته و توسط افراد بیشتری دیده می‌شود و به طور کلی داشتن پست‌هایی با لایک زیاد می‌تواند اکانت اینستاگرام شما را از همه جوانب پیشرفت دهد.

پس می‌بینید اهمیت لایک‌ها در اینستاگرام فوق‌العاده زیاد شده است و تمام کسانی که می‌خواهند در کورس رقابت از رقبایشان در اینستاگرام عقب نمانند، ملزم به خرید لایک هستند. همانطور که ما به کسانیکه در شبکه‌های اجتماعی همانند تیک تاک فعالیت می‌کنند میگوییم، که خرید فالوور تیک تاک برای شما ضروری است، به کسانیکه در اینستاگرام فعالیت می‌کننده نیز میگوییم خرید لایک ارزان در کنار خرید ویو استوری برای شما مهم و ضروری است.

چرا باید لایک اینستاگرام ارزان بخرم؟

خرید لایک ارزان

همانطور که احتمالاً می‌دانید لایک های اینستاگرام نقش مهمی در پیشرفت پیج اینستاگرامی شما ایفا می‌کنند و لایک‌ها در اینستاگرام یک فاکتور بی اهمیت نیستند و از اهمیت بالایی برخوردارند. تعداد لایک‌هایی که پست‌های شما دریافت می‌کنند به طور مستقیم بر روی الگوریتم‌های اینستاگرام تاثیر می‌گذارند و هر چقدر میزان لایک پست‌های شما بیشتر باشد و پست‌هایتان تعامل بیشتر داشته باشد، شما فالوورهای بیشتر جذب خواهید کرد.

خرید لایک اینستاگرام راهی مناسب برای دیده شدن و محبوبیت بیشتر شما در اینستاگرام است و اینکار باعث افزایش فالوورهای شما و در نهایت افزایش فروش و نرخ تبدیل شما در آنلاین شاپ اینستاگرامی شما می‌شود.

از دیگر دلایلی که می‌تواند شما را مجاب کند که لایک اینستاگرام ارزان بخرید این است که داشتن پست‌هایی با میزان لایک زیاد در اینستاگرام، اعتبار خوبی به پیج اینستاگرام شما داده و زمانی که افراد پست‌های پرلایک شما را در اینستاگرام می‌بینند، به سایر پست‌های شما نیز توجه می‌کنند و باعث می‌شود که تعامل پیج‌تان افزایش پیدا کند. با افزایش تعامل ارگانیک شما شاهد رشد چشمگیر اکانت اینستاگرام خود در تمام جنبه‌ها خواهید بود.

نکته‌ای که در این میان باید توجه داشته باشید این است که تمام موارد گفته شده تنها در صورتی حاصل می‌شود که شما لایک‌هایی با کیفیت و مرغوب خریداری کنید که می‌توانید از فالوور پرو لایک‌هایی ارزان و باکیفیت تهیه کنید و خرید لایک‌های بی‌کیفیت علاوه بر اینکه برای پیج شما مفید نیست، می‌تواند برای پیج‌تان مضر نیز باشد. البته پیشنهاد می‌کنیم برای افزایش تعامل بیشتر، در کنار خرید لایک ارزان، خرید فالوور ارزان و خرید ویو اینستاگرام را نیز در برنامه خود بگنجانید.

چرا فالوور پرو (Followerpro) بهترین مکان برای خرید لایک ارزان است؟

ارزانترین لایک اینستاگرام

پیدا کردن سایت خرید لایک ارزان نیز همانند پیدا کردن سایت خرید فالوور ارزان کاری مشکل است و ممکن است وقت زیادی را از شما بگیرد. سایت‌های زیادی اقدام به فروش لایک ارزان می‌کنند اما همانطور که شما نیز مطلع هستید، همه‌ی آن‌ها سرویس‌هایی باکیفیت و مرغوب به شما عرضه نمی‌کنند به همین دلیل شما باید قبل از اقدام به خرید، یک وبسایت معتبر پیدا کرده و سپس خدمات اینستاگرام را از آن خریداری نمایید.

یکی از بهترین این وبسایت‌ها که بالای 5 سال در زمینه عرضه خدمات اینستاگرام همانند لایک ارزان اینستاگرام فعالیت دارد، وبسایت فالوور پرو است، در ادامه به شما می‌گوییم که چرا وبسایت فالوور پرو بهترین مکان برای خرید لایک اینستاگرام ارزان است.

پشتیبانی بی‌نقص. اگر فروشگاهی از یک تیم پشتیبانی قوی برخوردار نباشد، قید خرید از آن فروشگاه را بزنید چرا که قطعاً بعد از خرید، از اینکه از این فروشگاه خرید کرده‌اید پشیمان خواهید شد، چرا که اگر یک فروشگاه پشتیبانی خوبی نداشته باشد در واقع کمترین ارزشی ندارد و نمی‌تواند خدمات خوبی به شما ارائه کند. وبسایت فالوور پرو یکی از معدود وبسایت‌هایی است که پشتیبانی بی‌نقصی را از مشتریان خود انجام می‌دهد، تیم پشتیبانی فالوور پرو خیلی اوقات قبل از اینکه مشتری به آن‌ها پیغام دهد، به مشتری پیغام داده و اگر مشکل و یا سوالی داشته باشد به آن رسیدگی می‌کنند.

کیفیت بالا. یکی دیگر از شاخصه‌های دیگری که شما باید در هنگام خرید لایک ارزان در نظر داشته باشید کیفیت لایک‌هایی است که قرار است برای شما ارسال شوند. لایک های ارزان وبسایت فالوور پرو با اینکه لایک‌هایی ارزان و مقرون بصرفه هستند، اما از کیفیت فوق‌العاده بالایی برخوردارند. اکانت‌های لایک کننده همگی دارای پروفایل، بیو و پست بوده و به عنوان یک اکانت اینستاگرام فعال شناخته می‌شوند. علاوه بر تمام این‌ها لایک ارزان followerpro ریزش نداشته و دیگر شما نیاز نیست بابت ریزش کردن لایک‌های خود نگران باشید.

قیمت بی‌نظیر. هر چقدر هم که جیب پر پولی داشته باشیم باز هم نمی‌توانیم نسبت به قیمت بی تفاوت باشیم، قیمت همیشه یکی از شاخصه‌های اصلی در هر خرید است، به همین دلیل است که ما هر وقت قصد خرید چیزی را داریم در ابتدا قیمت آن را جویا می‌شویم. لایک ارزان وبسایت فالوور پرو همانطور که از نامش پیداست یک نوع لایک ارزان قیمت است، یعنی در حالت عادی این سرویس یک سرویس ارزان قیمت است و از قیمت مناسبی برخوردار است، اما ما به همین مورد نیز اکتفا نکرده‌ایم و تا جای ممکن قیمت لایک‌های ارزان خود را کاهش داده‌ایم و به جرئت می‌توانیم ادعا کنیم که ما ارزانترین لایک اینستاگرام را به شما عرضه می‌کنیم و به نوعی می‌توان گفت سرویس لایک اینستاگرام ارزان ما، یک لایک اینستاگرام ارزان نیست، بلکه یک لایک اینستاگرام فوق ارزان است.

ارسال آنی + هدیه. از ویژگی‌های دیگر لایک ارزان فالوور پرو این است که لایک‌های که خریداری می‌کنید با بیشترین سرعت ممکن به سمت پست شما ارسال شده و تنها زمان کوتاهی طول می‌کشد تا شما بصورت کامل لایک‌های خود را دریافت کنید، پس اگر سرعت ارسال لایک اینستاگرام برایتان مهم است، لایک ارزان فالوور پرو می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. از طرفی ما برای هر سفارش یک میزان لایک هدیه نیز در نظر گرفته‌ایم، یعنی شما بعد از ثبت سفارش و دریافت سفارش خود، چندین عدد لایک اضافه به عنوان هدیه نیز دریافت می‌کنید که در نوع خود بی‌نظیر است.

معتبر و قابل اطمینان. خرید از یک وبسایت معتبر و قابل اطمینان چیزی است که همه‌‌ی ما به دنبال آن هستیم، چرا که تنها یک اشتباه کوچک و خرید از یک وبسایت نا امن و نامعتبر می‌تواند خسارات جبران ناپذیری برای شما به دنبال داشته باشد. فروشگاه فالوور پرو سالیان سال است که در حوزه عرضه خدمات اینستاگرام فعالیت می‌کند و در این سال‌ها زمینه رشد کسب و کار‌های اینستاگرامی زیادی را فراهم کرده است و در دنیای خدمات اینستاگرام به عنوان یک وبسایت معتبر و شناخته شده جا افتاده است. ما محیطی 100% امن را برای تمام مشتریان خود فراهم کرده‌ایم تا بدون هیچ دغدغه‌ای خدمات شبکه‌های اجتماعی خریداری کرده و روز به روز در اینستاگرام پیشرفت کنند.

مشتریان راضی زیاد. هر زمان متوجه شدید که وبسایتی و یا فروشگاهی مشتریان راضی زیاد دارد و دیگران آن را به شما پیشنهاد می‌دهند، بدانید که آن وبسایت مکان مناسبی برای خرید است. فالوور پرو در طول 5 سال سابقه حضور در حوزه ارائه خدمات شبکه‌های اجتماعی مفتخر است که از همین جا اعلام کند که تقریباً تمام کسانی که از ما لایک ارزان و یا سایر خدمات خریده‌اند، از خدمات ارائه شده راضی بوده و بعد از اولین خرید، تبدیل به مشتری دائمی ما شده و حتی ما را به دوستان خود نیز معرفی کرده‌اند، تمام اینها نشان از مسیر درستی است که وبسایت فالوور پرو در آن قدم برداشته است.

سابقه طولانی. اینکه سالیان سال در یک حوزه در بالاترین سطح ممکن حضور داشته باشید کار آسانی نیست، کاری که ما با کمک تیم فالوور پرو آن را به بهترین شکل ممکن انجام داده‌ایم، ما بیشتر از 5 سال است که در زمینه فروش انواع خدمات شبکه‌های اجتماعی از جمله لایک ارزان قیمت فعالیت داشته و در این مدت زمان پستی و بلند‌ی‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم تا امروز به این سطح از اعتماد و رضایت مشتریان دست پیدا کرده‌ایم، سابقه طولانی وبسایت فالوور پرو خود به تنهایی نشان از کیفیت بالای محصولات و قابل اعتماد بودن آن دارد.

چرا خرید لایک ارزان مهم است؟

خرید لایک اینستاگرام ارزان

اینستاگرام به تازگی تغییرات اساسی در الگوریتم‌های خود انجام داده است و پست‌هایی که لایک‌های بیشتری دارند و در واقع تعامل بیشتری داشته‌اند را بیشتر به نمایش در می‌آورد. پیرو همین موضوع بسیار از کسب و کارهای اینستاگرامی در تکاپو برای خرید لایک اینستاگرام هستند تا بتوانند گوی سبقت را رقبای خود در اینستاگرام بربایند.

در نتیجه اگر شما نیز می‌خواهید همچنان در کورس رقابت باقی بمانید و میزان تعامل پست‌هایتان را افزایش دهید، راهی جز خرید لایک اینستاگرام ندارید. پس بهتر است هر چه سریع‌تر دست بجنبانید و با تدوین یک استراتژی درست، اقدام به خرید لایک ارزان به صورت هوشمندانه بکنید.

آیا خرید لایک ارزان اینستاگرام قانونی است؟

لایک ایرانی ارزان

بله. لایک‌هایی که ما برای شما ارسال می‌کنیم از طریق روش‌هایی کاملاً طبیعی و با یک الگوریتم طبیعی مدیریت می‌شود که در نتیجه به رشد پیج شما کمک می‌کند. البته ما تنها می‌توانیم کیفیت سرویس لایک خودمان را تضمین کنیم و مسئولیتی در قبال لایک‌هایی که سایر سایت‌ها عرضه می‌کنند نداریم. شما می‌توانید خرید لایک را به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی در نظر بگیرید و آن را در برنامه‌ی مارکتیگ خود بگنجانید.

زمانی که ثبت سفارش لایک می‌کنید، پست‌های شما بیشتر و بیشتر به کاربران فعال در اینستاگرام به نمایش در می‌آید و این خود به نوعی یک تبلیغات طبیعی به حساب می‌آید.

بعد از خرید لایک ارزان چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

لایک ارزان

درست بعد از اینکه شما وارد صفحه لایک ارزان وبسایت فالوور پرو می‌شوید و بعد از انتخاب بسته‌ی مد نظر آن را به سبد خرید خود اضافه کرده و پرداخت نهایی را انجام می‌دهید، لایک‌های خریداری شده با سرعتی بسیار بالا به سمت پیج شما روانه شده و به پست مد نظر شما در اینستاگرام اضافه می‌شوند.

بعد از دریافت لایک‌ها شما متوجه کیفیت بالای آن‌ها می‌شوید و آنجاست که به احتمال زیاد تصمیم می‌گیرید برای سایر پست‌های اینستاگرامی خود نیز این نوع لایک استفاده کنید. لایک‌هایی که برای شما ارسال می‌شود از اکانت‌هایی واقعی و باکیفیت بوده و هیچکس نمی‌تواند متوجه شود که شما لایک خرید‌ه‌اید.

زمانی که لایک‌ پست مد نظر شما بالا می‌رود مخاطبان و یا در واقع همان فالوور‌های شما آن‌ پست را بالاتر از بقیه پست‌ها مشاهده می‌کنند و همچنین الگوریتم‌های اینستاگرام نیز نگاه ویژه‌ای به پست شما خواهند داشت، که همه‌ی اینها باعث جذب لایک طبیعی و واقعی و همچنین افزایش فالوورهای اکانت اینستاگرام شما نیز می‌شود.

در کنار خرید لایک اینستاگرام ارزان چه کار دیگری انجام دهیم؟

خرید لایک اینستاگرام ارزان

درست است که شما لایک ارزان خریده‌اید، اما کار به همین جا ختم نشده و شما برای افزایش تاثیر لایک‌های خریداری شده و در نهایت نزدیک‌ شدن به هدف خود در اینستاگرام که همان مشهور شدن است می‌بایست یکسری کار‌های دیگر را نیز انجام دهید تا بتوانید اثر لایک‌های خریداری شده را به حداکثر رسانده و نتیجه دلخواه را بگیرید.

یکی از کارهایی که در کنار خرید لایک ارزان پیشنهاد می‌شود، استفاده از سایر خدمات اینستاگرام همانند فالوور و یا بازدید اینستاگرام است که قرار گرفتن تمام این‌ها در کنار هم می‌توانند تاثیرات شگفت‌انگیزی بر روی پیج شما داشته باشند.

همچنین فراموش نکنید که شبکه‌های اجتماعی تشنه محتوای مفید، تخصصی و ارزشمند هستند و هر کس بتواند محتوای بهتری تولید کنند شانس او برای دیده‌ شدن و محبوبیت در اینستاگرام بیشتر است. بنابراین در کنار تمام کارهایی که گفته شد، تولید محتوای خوب، باکیفیت و منظم را نیز در دستور کار خود بگنجانید.

از دیگر عواملی که می‌تواند در پیشرفت شما در اینستاگرام موثر باشد این است که اینستاگرام پیج شما به عنوان یک پیج فعال شناسایی کند، در واقع اینستاگرام عاشق کسانی که است که به طور منظم و مستمر در این محیط وقت می‌گذرانند و تولید محتوا می‌کنند و به اینگونه پیج‌ها بسیار بسیار بیشتر از سایر پیج‌هایی که فعالیت چندانی ندارند بها می‌دهد.

پس کنید تا حدالامکان بصورت روزانه در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، منظور از فعالیت روزانه این است که هر روز چندین استوری جذاب گذاشته و در کنار آن پست‌هایی باکیفیت تولید کنید، از قابلیت جدید اینستاگرام به نام ریلز استفاده کنید و به طور کلی فعال باشید و اکانت خود را به حال خودش رها نکنید.

آیا لایک‌های خریداری شده ریزش دارند؟

خرید لایک ارزان

اگر از وبسایت فالوور پرو لایک خریداری کنید لایک‌هایی که برای شما ارسال می‌شوند به دلیل کیفیت بالا به هیچ عنوان ریزش نداشته و تقریباً می‌توان گفت لایک‌هایی که ما عرضه می‌کنیم بدون ریزش هستند، پس ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که زمانی که از ما خرید می‌کنید لایک‌های شما ریزش نداشته و در صورت ریزش می‌توانید با ما تماس گرفته تا برای شما جبران ریزش صورت گیرد.

لایک بدون ریزش اینستاگرام سرویسی است که تنها و تنها در وبسایت فالوور پرو عرضه می‌شود و شما نمونه آن را در هیچ وبسایت دیگری نخواهید یافت. لایک‌هایی که سایر فروشگاه‌ها عرضه می‌کنند اکثر ریزش‌هایی سنگین داشته و گاهی اوقات نیز تمام لایک‌های خریداری شده ریزش می‌کنند و پول شما عملاً سوخت می‌شود.

آیا تعدادی لایک ارزان به عنوان هدیه دریافت می‌کنیم؟

خرید لایک ارزان اینستاگرام

بله، سرویس لایک ارزان فالوور پرو یک ویژگی محصر به فرد دارد و آن هم این است که شما بعد از هر خرید، چند عدد لایک به عنوان هدیه نیز دریافت خواهید کرد. لایک‌‌هایی که به عنوان هدیه برای شما ارسال می‌شوند نیز کیفیتی مشابه لایک‌های اصلی داشته و از نظر کیفیت هیچ تفاوتی ندارند. 

شما بلافاصله بعد از تکمیل سفارش خود باید کمی صبر کنید تا مقداری لایک به عنوان هدیه نیز به پست شما اضافه شود.

آیا فالوورهایمان متوجه می‌شوند لایک خریده‌ایم؟

لایک ارزان اینستاگرام

اگر از ما لایک خریداری کرده باشید، خیر، چرا که این لایک‌هایی که ما برایتان ارسال می‌کنیم کیفیتی فوق‌العاده داشته و حتی خود شما نیز از کیفیت بالای آن‌ها تعجب می‌کنید. بنابراین اینستاگرام و یا فالوورهای شما نیز نمی‌توانند متوجه این موضوع شوند که شما لایک خریداری کرده‌اید، مگر اینکه خود شما این موضوع را به آن‌ها بگویید.

اما از آن طرف اگر شما از یک فروشگاه دیگر که خدماتی بی‌کیفیت عرضه می‌کند لایک خریداری کنید به احتمال زیاد فالوورها، اینستاگرام و حتی رقبای شما متوجه می‌شوند که شما برای افزایش لایک پست‌هایتان پول خرج کرده‌اید و خودتان آن‌ها را بدست نیاورده‌اید. پس به یاد داشته باشید که همیشه از سرویس‌های باکیفیت و مقرون بصرفه استفاده کنید که فالوور پرو دقیقاً سرویس‌هایی با این ویژگی‌ها ارائه می‌دهد.

نحوه خرید لایک ارزان چگونه است؟

خرید لایک ارزان

بسته مد نظر را انتخاب کنید. در مرحله اول وارد صفحه خرید لایک ارزان اینستاگرام شوید و از میان پکیج‌های آماده یکی را انتخاب کنید و بعد از انتخاب پکیج مد نظر دکمه “سفارش دهید” را بزنید. چنانچه پکیج مد نظر شما در بین بسته‌های آماده وجود ندارد، با تیم پشتیبانی فالوور پرو تماس بگیرید تا به تعداد دلخواه برای شما لایک ارزان ارسال کنند.

مشخصات پیج‌تان را وارد کنید. سپس شما وارد صفحه وارد کردن مشخصات پیج خود می‌شوید، در این صفحه شما دو فیلد را مشاهده می‌کنید که در فیلد اول باید لینک پست اینستاگرام خود که می‌خواهید لایک‌های آن را افزایش دهید را وارد کنید و در فیلد دوم هم شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. در نهایت گزینه ثبت سفارش را لمس کنید.

پرداخت نهایی و دریافت سفارش. بعد لمس گزینه “ثبت سفارش” شما به درگاه پرداخت هدایت می‌شوید و بعد از پرداخت موفقیت آمیز، یک شماره سفارش به شما داده می‌شود که باید آن را یادداشت کنید. بعد از نهایی شدن پرداخت، لایک‌های شما بصورت اتوماتیک و باسرعت بالا به سمت پست شما ارسال می‌شوند تا زمانی که سفارش‌تان تکمیل شود.

در تمام مراحل خرید اگر به هر گونه مشکلی برخورد کردید، با تیم پشتیبانی فالوور پرو ارتباط برقرار کنید تا در سریع‌ترین زمان به مشکلات شما رسیدگی کنند.

کدام یک از بسته‌های لایک ارزان مناسب من است؟

لایک ارزون

ما بسته‌های مختلفی را برای شما ایجاد کرده‌ایم تا شما بتوانید با توجه به استراتژی، بودجه و نیاز خود لایک ارزان اینستاگرام خرید کنید. بسته‌های لایک ارزان فالوور پرو از بسته 250 عددی لایک شروع می‌شود تا بسته‌ی 50 هزارتایی، و اگر شما قصد خرید لایک به تعداد دلخواه داشته باشید می‌توانید با پشتیبان‌های وبسایت فالوور پرو تماس گرفته و به تعداد دلخواه لایک ارزان خریداری کنید.

شما باید در ابتدا تصمیم بگیرید که برای پیج خود چه نوع استراتژی در نظر گرفته‌اید و بودجه بازاریابی شما چقدر است؟ و با توجه به آن بسته مد نظر خود را تهیه کنید.

خرید لایک ارزان از Followerpro امن است؟

بله، ما در فالوور پرو بعد از طی کردن یک پروسه طولانی و کمک گرفتن از متخصصان امنیت، بستری امن را برای تمام مشتریان خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانند بدون هیچ نگرانی و با خیال راحت خرید خود را در بستر امنی که وبسایت followerpro ایجاد کرده است انجام دهند.

ما هیچکدام از اطلاعات خصوصی شما را همانند پسورد اکانت‌تان دریافت نمی‌کنیم، ما حتی از شما نام و نام خانوادگی‌تان را نیز دریافت نمی‌کنیم و تنها اطلاعات مورد نیاز برای ارسال سفارش‌تان همانند لینک پست‌تان را میگیریم. با اینکه ما هیچکدام از اطلاعات خصوصی و مهم شما را درخواست نمی‌کنیم، اما همین اندک اطلاعاتی که شما در وبسایت ما وارد می‌کنید نیز توسط پیشرفته‌ترین روش‌های امنیتی محافظت شده و هیچ شخصی به هیچ عنوان به آن‌ها دسترسی نخواهد داشت.

ما به شما اطمینان می‌دهیم که فالوور پرو یکی از امن‌ترین و معتبرترین وبسایت‌هایی است که شما می‌توانید از آن لایک اینستاگرام ارزان خرید کنید.

چرا ما نیاز به خرید لایک اینستاگرام ارزان داریم؟

زمانی که شما وارد شبکه‌های اجتماعی همانند اینستاگرام می‌شوید متوجه می‌شوید که یکی از سخت‌ترین کارها جلب توجه دیگران است و بعد از مدتی متوجه می‌شوید که لایک‌ها عامل اصلی برای دیده شدن در شبکه‌های اجتماعی هستند، در واقع هر کسی که در شبکه‌های اجتماعی لایک های بیشتری داشته باشد، بیشتر دیده شده و در نتیجه زودتر رشد می‌کند.

هر چقدر تعداد لایک‌های یک عکس بیشتر باشد سیگنال‌های مثبت‌تری ارسال می‌کند و مخاطبان بیشتری آن را می‌بینند و شما برای دستیابی به مخاطبان زیاد در اینستاگرام باید در ابتدا لایک پست‌های خود را افزایش دهید.

شما می‌توانید با خرید لایک ارزان از ما شاهد افزایش مخاطبین و فالوورهای خود در اینستاگرام باشید.

ارزانترین لایک اینستاگرام را از کجا بخریم؟

ارزانترین لایک اینستاگرام را از کجا بخریم؟ سوالی که بسیاری از افراد قبل از خرید لایک اینستاگرام از خود می‌پرسند. سایت‌های زیادی هستند که ادعا می‌کنند که ارزانترین لایک اینستاگرام را عرضه می‌کنند، اما آن‌ها تنها از نظر خود ارزانترین هستید و علاوه بر همه‌ی این‌ها کیفیت لایک‌هایی که برای شما می‌فرستند به قدری پایین است که تمام آن‌ها ریزش کرده و شما از خرید خود پشیمان می‌شوید.

سرویس لایک ارزان اینستاگرام وبسایت فالوور پرو ارزانترین لایک اینستاگرام در ایران است که علاوه بر قیمت از کیفیت بسیار مطلوبی نیز برخوردار است و کیفیت آن به گونه‌ای است که شما از کیفیت آن شگفت‌زده می‌شوید. لایک ارزان فالوور پرو توسط اکانت‌هایی باکیفیت ارسال می‌شود و ریزش ندارد و در زمان کوتاهی تکمیل می‌شود.

آیا خرید لایک ایرانی ارزان حقیقت دارد؟

خرید لایک ایرانی ارزان یکی از چیزهایی است که اکثر افراد به دنبال آن هستند اما سوالی که این وسط به وجود می‌آید این است که آیا واقعاً لایک ایرانی و ارزان وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگویم که لایک ایرانی وجود دارد اما پیدا کردن لایک ارزان ایرانی کمی دشوار است، و شما در هیچ جایی به جز وبسایت فالوور پرو نمی‌توانید لایک ایرانی ارزان پیدا کنید. ما تنها وبسایتی هستیم که لایک ارزان و ایرانی به شما عرضه می‌کنیم.

البته نکته‌ای که وجود دارد این است که لایک‌های ارزان وبسایت followerpor.ir شامل لایک‌هایی ترکیبی است، یعنی هم افراد ایرانی و هم افراد خارجی در این لایک‌ها وجود دارند، بنابراین تمام این لایک‌ها ایرانی نیستند و ترکیبی از اکانت‌های ایرانی و خارجی هستند، لایک‌هایی فوق‌العاده باکیفیت و عالی که با قیمتی باورنکردنی عرضه می‌شوند.

خرید لایک اینستاگرام

با ظهور رسانه های اجتماعی، اپلیکیشن ها و پلتفرم های گوناگونی ظاهر شده اند. اما اینستاگرام همچنان یکی از پیشتازان این مسابقه است و مخاطبان زیادی را تامین می کند. اینستاگرام ثابت کرده است که چه فریلنسر باشید و چه مدیر یک شرکت  بزرگ؛ خرید لایک اینستاگرام ارزان از بسیاری جهات به شما مزیت قطعی می دهد و برای کسب و کار شما مفید است.

رکورد لایک اینستاگرام

قبل از اینکه به بررسی روش ها و مزایای لایک بپردازیم، بیایید اول پست هایی که بیشترین لایک را دارند با یکدیگر بررسی کنیم:

در تاریخ ۴ ژانویه سال ۲۰۱۹، حساب کاربری world_record_egg عکسی از یک تخم مرغ با هدف خاص پیشی گرفتن از محبوب‌ترین پست اینستاگرام، تصویری از دختر کایلی جنر با ۱۸٫۷ میلیون لایک ارسال کرد. عکس تخم مرغ در ابتدا توسط سرخی پلاتانف گرفته شده‌است، که سپس آن را در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۵ با عنوان «تخم مرغ‌های جدا شده بر روی زمینه سفید» در Shutterstock ارسال کرد.

دومین رکورد مربوط به کریستین رونالدو است که در پستی با اعلام بارداری دوست دخترش، توجه بسیاری به خود جلب کرد.

همچنین پست آریانا گرانده از مراسم عروسی، عکس کایلی جنر از اعلام بارداری و بیلی آیلیش و رونمایی موهای بلوندش از پر لایک ترین پست ها در اینستاگرام می باشند.

روش های افزایش لایک اینستاگرام

در سال 2019، تیم تحقیق و توسعه اینستاگرام در اقدامی شروع به اختیاری کردن نمایش لایک ها کرد. بدین معنا که پیج ها می توانند تعداد لایک های خود را از دید عموم پنهان کنند. اما چه ما بتوانیم لایک های اینستاگرام را ببینیم یا نه، طبق گفته این پلتفرم، الگوریتم اینستاگرام مانند همیشه به کار خود ادامه می دهد. بنابراین، چه آن‌ها برای دنیا قابل مشاهده باشند یا نباشند، باید روش های افزایش لایک اینستاگرام رابدانید.

  1.  از هشتگ های مناسب استفاده کنید

هشتگ ها کلید بزرگی برای افزایش مخاطبان اینستاگرام شما هستند. از یک هشتگ استفاده کنید، و پست شما (یا استوری!) در صفحه مربوط به آن هشتگ ظاهر می شود. مردم همچنین می توانند هشتگ ها را دنبال کنند، به این معنی که شما ممکن است در فید خبری یک غریبه ظاهر شوید.

  1.  کاربران مرتبط را تگ کنید

فرقی نمی‌کند یک همکار، یک آشنای جدید یا قهرمان دوران کودکی‌تان را تگ کنید، هدف این است که نشان دهید چقدر برای آنها ارزش قائل هستید و این ارزش را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

و اگر اتفاقاً مخاطبان آنها ارزش شما را در این فرآیند ببینند؟ خوب، همینطور باشد.

Cool Ruggings – حسابی که البته به مستندسازی قالی‌های جالب از سراسر جهان اختصاص دارد – به وضوح طراحان این صندلی‌های کمپینگ شیک و ساخت برزیل را تگ کرده است. این فرصتی بود برای به اشتراک گذاشتن عشق، اما با امتیاز اضافی کمی توجه احتمالی آن کاربران اینستاگرام و پایگاه های طرفداران خودشان.

  1.  کپشن جذاب بنویسید.

اینکه بهتر است رمانی بنویسید که محدودیت 2200 کاراکتر اینستاگرام را به حداکثر برسانید، یا با استفاده از یک خط همه چیز را مرموز نگه دارید، به صدای برند و پیام شما بستگی دارد. اما کپشن‌های طولانی یا کوتاه یک عنصر حیاتی در موفقیت یک پست هستند.

کپشن‌های عالی اینستاگرام زمینه و شخصیت می‌افزایند و فالوورهای شما را وادار می‌کنند که دست به کار شوند.

  1.  مکان خود را تگ کنید.

بیشتر از اینکه فقط یک تواضع در مورد ذائقه عالی شما در آبجوسازی ها یا فضاهای کاری مشترک باشید، برچسب گذاری موقعیت مکانی شما راهی برای افراد بیشتری است که عکس های شما را پیدا کنند و آنها را لایک کنند.

اگر شما یک برند با موقعیت مکانی آجر و ملات هستید، حتی مفیدتر است، زیرا با افراد عادی و… افراد بالقوه خود حس اجتماعی ایجاد می کنید. (فقط به یاد داشته باشید که از درست بودن مختصات فیزیکی خود مطمئن شوید تا روی نقشه ظاهر شوید.)

  1.  وارد اکسپلورر شوید.

در پشت آن نماد ذره بین کوچک، صفحه کاوش یک لیست از محتوای زیبا و سرگرم کننده است که توسط اینستاگرام برای شما شخصی سازی شده است. برندهایی که در آنجا ظاهر می شوند، چشم های زیادی به خود می گیرند.

اما چگونه برندها در وهله اول در تب کاوش اینستاگرام برجسته می شوند؟ به طور خلاصه، شما به نرخ تعامل عالی و یک جامعه فعال نیاز دارید – و پذیرفتن هر ویژگی جدیدی که اینستاگرام در حال حاضر در الگوریتم تقویت می‌کند، ضرری ندارد. (توجه کرده اید که ریلز ها همه جا هستند؟ این تصادفی نیست! بنابرین توصیه می کنیم از ریلز ها استفاده کنید تا به این صفحه وارد شوید).

خرید لایک ارزان

روش دیگر برای افزایش لایک، خرید آن است. از مزایای خرید لایک ارزان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید لایک ارزان اینستاگرام از خدمات پرفروش و پرطرفدار فالوور پرو است که تضمینی بوده و به رشد پیج اینستا شما کمک می کند. توجه داشته باشید که تعداد فالوورهای شما باید با تعداد لایک های شما متناسب باشد. بنابرین اگر این تفاوت را احساس می کنید؛ از خدمات فالوور پرو در حوزه خرید لایک اینستاگرام بهره بگیرید.

در فالوور پرو خرید لایک اینستاگرام با پنل های تخصصی و با کیفیت لایک ایرانی انجام می شود. به محض ثبت سفارش، توسط مشاوران هر قسمت بررسی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود. افزایش لایک اینستاگرام در فالوورپرو طبق آخرین آپدیت های الگوریم اینستاگرام انجام می شود که امکان شادوبن را به حداقل می رساند.

از مزایای خرید لایک ارزان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مقدار خوبی در زمان شما صرفه جویی می کند.

یکی از مزیت های اصلی خرید لایک اینستاگرام این است که برای همه آن افراد در زمان صرفه جویی می کند. مقدار زمانی که خودتان برای بازاریابی اختصاص می‌دهید، می‌تواند در عوض برای کارهای سازنده‌تر مانند تکمیل کارتان صرف شود. علاوه بر این، مجبور نیستید مدام از افرادی که می‌شناسید بخواهید که صفحه شما را «لایک و به اشتراک بگذارند»، بیایید صادق باشیم که با گذشت زمان قدیمی و آزاردهنده می‌شود و معایب بیشتری نسبت به نکات مثبت دارد.

شهرت برند شما را ایجاد می کند.

مردم مشتاق هستند تا خود را با برندهای معتبر مرتبط کنند. در رسانه های اجتماعی، لایک ها باعث شهرت می شوند. حتی قبل از اینکه یک مشتری بالقوه کل صفحه شما را بررسی کند، تعداد لایک های یک پست را مشاهده می کند. اگر آنها پست شما را به اندازه کافی محبوب بدانند، به طور خودکار فکر می کنند که اعتبار شما ثابت شده است و به احتمال زیاد روی شما سرمایه گذاری می کنند.

برندی که فالوور و لایک داشته باشد سریعتر از برندی که ندارد توجه مردم را به خود جلب می کند. یک مخاطب فوری که به محض قرار دادن پست شما به سمت آن می پرد، توهم یک کسب و کار موفق را ایجاد می کند که به مرور زمان محقق خواهد شد. این شما را در همان سطح با یک تجارت بزرگ قرار می دهد و زمین بازی یکنواختی را برای همه کسانی که در یک تجارت مشابه فعالیت می کنند فراهم می کند. یک مثال خوب در این مورد پیج تخم مرغ است که رکورد لایک اینستاگرام را دارد.

باعث صرفه جویی در هزینه تبلیغات می شود.

یکی دیگر از مزایای خرید لایک ارزان اینستاگرام این است که نسخه ارزان‌تری برای جایگزین است. فرض کنید که آرزو دارید محصول شما به حداکثر تعداد افراد در آنجا برسد، می‌توانید روی تبلیغات سرمایه‌گذاری کنید. اما آیا می دانید که امروزه کمتر کسی به محصولات تبلیغاتی اعتماد می کند؟

مردم نظرات دیگران را ترجیح می دهند، آنها به دنبال توصیه های دیگران هستند. بنابراین وقتی تمام این پول را صرف تبلیغات می‌کنید، می‌توانید با نصف مبلغی که برای خرید لایک اینستاگرام ارزان قیمت خرج می‌کردید، کسب‌وکار خود را به پیش ببرید.

در تعامل با مشتری به شما کمک می کند.

قوانین جدیدی در بازی رسانه های اجتماعی وجود دارد که در آن تعداد فالوورها به اندازه تعداد لایک ها مهم نیست. اگر تعداد زیادی فالوور دارید و عملاً هیچ تعاملی در پست شما وجود ندارد، اینستاگرام متوجه آن خواهد شد و شما در یک نقطه خواهید بود. لایک‌ها پست را درگیر نگه می‌دارند و باعث می‌شوند مردم باور کنند که شما پایگاهی از مشتریان وفادار دارید که مشتریان واقعی شما را سریع‌تر چند برابر می‌کند.

مردم متوجه تعامل در پست های شما می شوند و مایل به خرید محصولات شما هستند. در اثر زنجیره ای، افرادی که مشتری شما می شناسد ممکن است مشتریان برند شما نیز شوند. اگر برند شما در حال حاضر مخاطبان زیادی را تامین می کند، احتمال بیشتری وجود دارد که مردم شما را دنبال کنند. با خرید لایک اینستاگرام، تعداد فالوورهای ارگانیک خود را نیز افزایش می دهید.

نرخ رشد خود را چند برابر کنید.

حتی اگر یک محصول عالی و یک تیم عالی در اختیار داشته باشید، اگر تعداد ناچیزی از مردم برای قدردانی از آن وجود داشته باشند، اهمیت زیادی نخواهد داشت. در یک کسب و کار، عاقلانه است که در مورد اینکه چگونه مشتریان را به سمت شما بیاورید، فکر کنید، زیرا یکی از مهم ترین عوامل محرک در یک تجارت است.

مشتریان بالقوه جدید اگر متوجه شوند که هیچ مخاطبی در صفحه شما وجود ندارد، برای مدت طولانی در صفحه شما بمانند. با خرید لایک ارزان، به آنها نشان می دهید که قابل اعتماد هستید و خدماتی را به آنها ارائه می دهید که توسط بسیاری دیگر انتخاب شده است. یکپارچگی برند شما از نظر مشتری دست نخورده باقی می ماند و حتی ممکن است شما را به افراد دیگر توصیه کند. چرخه رشد را به طور مداوم در حال چرخش نگه می دارد و در طولانی مدت برای شما مفید است.

جمع بندی

همانطور که خودتان می بینید از تمام نکاتی که در بالا به آن پرداختیم، خرید لایک ارزان اینستاگرام مزایای زیادی دارد. هنگامی که برای هر هشتگ میلیون ها پست وجود دارد، دریافت مخاطب مورد نیاز صفحه خود دشوار است، بنابراین این روش به شما کمی رونق به کسب و کارتان می دهد. این کمک می کند تا کسب و کار شما را به افراد بیشتری معرفی کنید و در طول زمان یک رابطه هموار ایجاد می کند.

خرید لایک ارزان یک نردبان رشد مخفی است که می توانید برای تکمیل سریع مدل کسب و کار خود از آن استفاده کنید. فراموش نکنید که تعداد فالوورها و لایک های اینستاگرام شما اولین چیزی است که نظر افراد جدید را به خود جلب می‌کند. رشد فروش و درآمد شما به اندازه  زیادی به تعداد لایک ها و اعتباری بستگی دارد که برای صفحه خود ایجاد می‌کند. خرید لایک ارزان از فالوورپرو مقرون به صرفه بوده و شما را به هدفتان نزدیک می‌کند.

سوالات متداول در مورد خرید لایک ارزان

آیا برای خرید لایک ارزان نیاز به پسورد پیج است؟

خیر، در فالوور پرو تمامی سفارشات شما بدون نیاز به پسورد پیج صورت می گیرد. فقط باید به مدت 24 ساعت پیج خود را از حالت پرایوت به پابلیک تغییر دهید.

مزیت خرید لایک ارزان از فالوور پرو چیست؟

لایک ایرانی توسط حساب‌های کاربری کاملا واقعی و فعال اینستاگرام در ایران انجام می ‌شود که این موضوع فالوور پرو را از سایر پلتفرم ها متمایز می کند.. در نتیجه خریدن لایک ایرانی نرخ اینگیجمنت شما افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد. اگر در ایران فعالیت می‌کنید و مشتریان شما به مردم داخل مرزهای ایران محدود می‌شوند، اولین و آخرین گزینه‌ی مناسب برای شما خرید لایک ارزان است.

آیا می توان یک بسته Like را روی چند عکس تقسیم شود؟

بله شما می توانید این درخواست را با نام  مولتی لایک ثبت کنید. شما می توانید با خرید یک بسته لایک و تقسیم کردن آن به پست های متعدد خود هم زمان روی چندین پست خود Like ایرانی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
چت در واتس آپ!
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام، چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟