جذب فالوور صد در صد واقعی اینستاگرام با سرعت جت 

جذب-فالوور-واقعی

دقیقا ما چه کاری برای پیشرفت اینستاگرام و جذب فالوور پیج شما انجام می دهیم ؟؟

در کل در اینستاگرام شما دو روش بیشتر برای افزایش فالوور ندارید ، اولین روش روشه خرید فالوور می باشد که اکثرا فیک هستند و اگر هم واقعی باشند مرتبط با کسب و کار و پیج شما نیستند و بعد از مدتی شما را آنفالو خواهند کرد . روشه دیگر تبلیغات در پیج های هدفتان می باشد برای مثال شما میخواهید فالوور های یک پیج با موضوعی خاص جذب پیج شما شوند شما به این پیج مبلغی رو برای تبلیغات ساعتی یا استوری پرداخت می کنید برای مثال 200 هزار تومان برای 24 ساعت ، اما این کار بسیار ریسک می باشد زیرا که مشخص نیست فالوور های پیج هدفتان واقعی باشد یا فالوور های آنها به پیج شما جذب شوند . 

کار اصلی که ما برای پیج شما انجام خواهیم داد جذب فالوور هدفمند و صد درصد واقعی و کاملا مرتبط با پیج شما است در این صورت شما مشتریانی واقعی یا طرفدارانی واقعی خواهید داشت . حتی اگر میخواهید فالوور های پیج خاصی مثل پیج دیجی کالا جذب پیج شما شوند کافیست ایدی پیج را در فرم اخر صفحه وارد کنید  در این صورت شما نه پول تبلیغات داده اید نه استرس دارید که فالوور ها جذب شوند یا نه شما فقط مشاهده می کنید که چطور تیم فالوور پرو فالوور های پیج های مد نظرتان را جذب پیج شما می کنند.

هر روز حداقل 50 تا حد اکثر 300 فالوور جذب پیج شما خواهد شد که در ماه میشود بین 1500 فالوور تا 9000 فالوور و بازدهی بیشتر به جذاب بودن پیج شما هم بستگی دارد !!

تضمین می کنیم فالوور هایی که جذب پیج شما می شود  صد در صد واقعی بوده و علاوه بر فالوور لایک ها و ویو پیج شما نیز افزایش خواهد یافت . حتی اگر یک فالوور فیک به پیج شما ارسال شد ما موظفیم که تمامی مبلغ را به شما بازگردانیم. 

شاید با خودتان بگویید این سیستم جذب فالوور شما، فقط مناسب برای پیج های کاری و فروشگاهی می باشد ولی باید بگویم هر پیجی با هر موضوعی  میتواند از سیستم جذب فالوور واقعی ما استفاده بکند حتی اگر پیج شخصی باشد . برای پیج های شخصی هم استراتژی های خاصی برنامه ریزی خواهیم کرد که در کم ترین زمان به بیشترین فالوور برسند . 

امکاناتی که سیستم جذب فالوور ما را متمایز می کند 

جذب-فالوور-واقعی

فتح ذهن فالوور های پیج رقیب به نفع پیج خودتان 

افزایش-فالوور-واقعی

جذب فالوور از شهر و هشتگ دلخواه 

افزایش-فالوور-واقعی

فعالیت 24 ساعته و هفت روز هفته برای پیشرفت پیج شما

هزینه بسیار کمتر نسبت به تبلیغات در پیج های مختلف 

نتایجی که در یک ماه استفاده سیستم جذب فالوور تیم فالوور پرو  بدست خواهید آورد

instagram جذب حداقل ماهانه 1500 تا 9000 فالوور هدف و تضمینی

instagram اگر کسب و کار دارید و یا کالا و خدماتی برای فروش دارید، به صورت مستقیم روی افزایش مشتریان و فروش شما تاثیر خواهد گذاشت و هر روز مشتریان جدیدی خواهید داشت.

instagram افزایش فعالیت مخاطبین شما ( فالوور های شما جزء بازار هدف شما خواهند بود و تعداد کامنت، لایک و ویو ویدیو های شما افزایش خواهند داشت )

instagram کمپین های فروش اینستاگرامی راه اندازی میکنید و این سیستم رو به صورت کامل بهتون آموزش خواهم داد

نیاز به راهنمایی بیشتری دارید ؟؟  شماره تلگرام : 09027068982

اگر تصمیم جدی برای پیشرفت پیجت گرفتی همین الان فرم زیر رو پر کن و یک پلن یک ماهه ، دو ماهه یا سه ماه رو انتخاب کن 

اشتراک جذب فالوور واقعی