فیلترینگ تلگرام در روسیه

فیلترینگ-تلگرام

چندی پیش بر اساس حکمی توسط دادگاهی در روسیه تلگرام محکوم به فیلتر شد !

چند سالی است که نرم افزار تلگرام شهرتی جهانی پیدا کرده و به گفته خود پاول دروف در تلگرام روزانه 600 هزار نفر عضو میشوند و هم اکنون با چالشی بزرگ از طرف دولت ها مبنی بر فیلتر این پیام رسان به وجود آمده است .

پاول دروف موسس تلگرام از دادن کلید رمز نگاری اطلاعات تلگرام به سازمان فدرال روسیه امتناع کرده است و خود نیز از روسیه خارج و اکنون در دبی میباشد .

پاول-دروف

درست در زمانی که فیلترینگ تلگرام در روسیه شروع شد او در کانال خود در تلگرام چنین نوشت که : 

حقوق بشر نباید برای ترسیدن یا طمع کردن از بین برود و حریم خصوصی چیزی نیست که بتوان آن را فروخت .

دلیل فیلترینگ تلگرام توسط روسیه چه بود ؟

دستگاه های امنیتی روسیه اظهار داشتند که بسیاری از عملیات های انتحاری توسط تروریستان توسط این پیام رسان هماهنگ شده است و ما از تلگرام خواسته ایم که کلید رمز نگاری را برای دستیابی به اطلاعات تروریستان در اختیار ما قرار دهد که موسس تلگرام از این کار امتناع کرده است.

رشد 14 درصدی دانلود فیلر*کن ها بعد از فیلتر

آمار دانلود نرم افزار Hotsp** Shield محصول شرکت Anchor Free تنها با گذشت 24 ساعت از فیلترینگ تلگرام رشد 14 درصدی در این کشور داشته است.

مدیر عامل این شرکت در خصوص این اتفاق چنین می گوید که:

امروزه آزادی در فضای اینترنت بسیار مهمتر از گذشته می باشد. فیلتر کردن تلگرام در روسیه تنها یک نموه از حمله ی دیگری و تعرض به آزادی پایه ای مردم برای برقرای تعامل خصوصی نیز می باشد اما شهروندان روسیه به مخالفت های خود ادامه خواهند داد، مردم خواستار حفظ حریم خصوصی خود در فضای مجازی هستند و نمی خواهند که کنترل آن در دست دولت و شرکت های بزرگ باشد.

برای خرید فالوور ارزان کلیک کنید 

برای بازگردانی اکانت اینستاگرام کلیک کنید