وبلاگ
هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟
هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟
فوریه 3, 2022

هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

هنگامی که شما فقط 5 نفر فالوور دارید و همه آن ها خانواده شما هستند(!) به دست آوردن 1000 فالوور اینستاگرام می تواند مانند یک مانع بزرگ به نظر برسد. همچنین یکی از سردرگمی های بزرگ در این حوزه این است که از کجا شروع کنیم؟  رشد ارگانیک فالوور ها زمانی اتفاق می‌افتد که شروع به تعامل با حساب‌هایی کنید که محتوای مشابهی دارند و احتمالا فالوورهای آن ها به محتوای شما نیز علاقه نشان می دهند. بدیهی است که اگر 30000 نفر محتوای این اینفلوئسنر را دوست داشته باشند (که دقیقاً مانند شماست)، احتمالاً محتوای شما را نیز دوست خواهند داشت! به عنوان مثال اگر محتوایی در خصوص سفر تولید می کنید یا راهنمای گردشگری موزه هستید، می توانید با پیج هایی مثل هدا رستمی یا کیمیا خسروی که در زمینه فریلنسینگ و سفر تبحر دارند تعامل داشته باشید تا فالوورهای ارگانیک خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که این فرایندی زمان بر و طولانی است و نیاز به صبر بسیاری دارد.

هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

چگونه به صورت ارگانیک فالوور اینستاگرام را افزایش دهیم؟

فراموش نکنید که رشد همه اکانت‌های بزرگی که در اینستاگرام میشناسید ( مانند صدف بیوتی، هدی رستمی، مستر هانتر و … مدت زمان بسیاری طول کشید و اگر صبر و همت این افراد نبود، الان در جایگاه فعلی خود نبودند.

در ادامه یک دستورالعمل برای کسب هزار فالوور اول در اینستاگرام آورده ایم. با اینکه این روش قطعی نیست اما می توانید از آن الهام بگیرید.

توجه داشته باشید قبل از دنبال کردن مراحل زیر، باید حتما محتوایی ارزشمند در پیج خود داشته باشید. به طور معمول کاربران اینستاگرام، به دنبال مطالبی هستند که با علایق و دغدغه‌های آن‌ها همخوانی داشته باشد. با این حال برای افزایش هر چه بیشتر فالوور اینستاگرام ، نیاز به استفاده از پست‌هایی است که برای اکثریت جامعه جذاب و حائز اهمیت بوده و احتمال اشتراک‌گذاری آن در میان کاربران را افزایش می‌دهد. به طور مثال پست‌های آموزشی، انگیزشی و یا مطالب طنز، می‌توانند نمونه‌های خوبی برای شروع باشند.

هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

با استفاده از اینستایت اینستاگرام به راحتی می‌‌توانید میزان تعامل فالوورها با محتوا را مشاهده کنید. الگو برداری از پست‌هایی که بیشتر توسط کاربران به اشتراک گذاشته می‌شوند، اولین گام برای افزایش فالوور اینستاگرام است. به بیانی دیگر، مطالبی که به اشتراک گذاشته می‌شوند از اهمیت بالایی برخوردارند. چرا که افراد بیشتری آن‌ها را می‌بینند و این امکان وجود دارد که این افراد هم صفحه شما را دنبال کنند.

نحوه ایجاد 1000 فالوور اینستاگرام (به صورت ارگانیک) در حدود 2 ماه

  1. به مدت 3 یا 4 روز، محتوایی را جستجو کنید که شبیه به چیزی است که می خواهید پست کنید و از طریق لایک و نظرات با آن درگیر شوید. شما باید این کار را انجام دهید تا صفحه اکسپلورر شما دقیقاً آنچه را که می خواهید نشان دهید؛ به تصویر بکشید. ( همان هوش مصنوعی اینستاگرام!)
  2. پس از گذشت چند روز، به صفحه اکسپلورر بروید و فردی را پیدا کنید که محتوای مشابه و دنبال کننده بیشتری دارد. اکنون که به الگوریتم اینستاگرام گفته اید چه چیزی به شما علاقه دارد، پیدا کردن محتوای مشابه باید آسان باشد.
  3. کیفیت پست ها را بررسی کنید. آنها چه کاری متفاوت انجام می دهند؟ شاید آنها از فیلتر یکسانی روی هر عکس استفاده می کنند یا اینکه محتوای خود را در زمان مشخصی در طی روز پست می کنند.

شاید آنها فوق العاده خلاق هستند. آیا آنها جوایزی را برای لایک و کامنت و تگ در نظر می گیرند؟ هر کاری که آن‌ها انجام می‌دهند، آن را یادداشت کنید و زمانی که حسابتان رشد کرد از آن به عنوان مرجع استفاده کنید.

همچنین بخوانید : چگونه در مدت زمان کوتاهی 10 هزار فالوور اینستاگرام جذب کنیم؟

  1. هشتگ های مرتبط را پیدا کنید. به هشتگ های آنها نگاه کنید و هشتگ هایی که استفاده می کنند را یادداشت کنید. سپس، حساب دیگری مانند مال آنها، با فالوور مشابه پیدا کنید و همین کار را انجام دهید. اگر اکانت بزرگی باشد، ممکن است هیچ هشتگی را نبینید. اولین نظر در پست را بررسی کنید، زیرا برخی افراد آن را در آنجا قرار می دهند.

اگر هنوز هیچ هشتگی را نمی بینید، اسکرول کنید تا به ابتدای فید آنها برسید. اگر آنها به صورت ارگانیک رشد می کردند، احتمالاً در برخی مواقع به طور منظم از آنها استفاده می کردند. همه هشتگ ها را کپی کنید، سپس آنها را در Google Doc قرار دهید.

  1. از هشتگ ها به درستی استفاده کنید. اکنون باید مجموعه‌ای از هشتگ‌های با کیفیت و مرتبط داشته باشید تا از آن استفاده کنید. وقتی پست بعدی خود را انتخاب می کنید، از این هشتگ ها استفاده می کنید. نکته کلیدی برای جلوگیری از shadowbaning در اینستاگرام این است که از هشتگ های یکسان هر روز خودداری کنید (حتی اگر حساب های بزرگتر این کار را انجام دهند). اکانت های بزرگتر معمولاً برای تعامل نیازی به استفاده از هشتگ ندارند. برای آنها، بیشتر در مورد ارتقاء است.

اینستاگرام بر اساس الگوریتمی کار می‌کند که محتوای با کیفیت، تعامل و شیوه‌های غیر اسپم را ترجیح می‌دهد. با به‌روزرسانی‌های جدید، اینستا دائماً «رفتار رباتیک» را بررسی می‌کند و می‌تواند شما را برای پست کردن هشتگ‌های یکسان هر روز درگیر کند.

هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

  1. فالوورهایی را پیدا کنید که علاقه واقعی به محتوای شما دارند. توصیه ما این است که به حساب های کمی بزرگتر نگاه کنید، شاید با 1400 تا 5000 دنبال کننده. همچنین می توانید همه افرادی را که آنها دنبال می کنند دنبال کنید.

ما می خواهیم نسبت های شما را در یک مکان معقول نگه داریم، اما نه تا زمانی که رشد می کنید. احتمالاً متوجه شده‌اید که حساب‌هایی که تعداد فالوورهای بیشتری نسبت به آنها دنبال می‌کنند، تحسین‌ها، تعاملات و معاملات تجاری زیادی را دریافت می‌کنند. برای رسیدن به آنجا، باید افرادی را پیدا کنید که نوع محتوای تولیدی شما را دوست دارند.

  1. هنگامی که با پست ها تعامل می کنید، نظرات متفکرانه ای بگذارید. سعی نکنید با خودکار کردن پاسخ های خود از طریق یک سیستم شخص ثالث، تعامل را کاهش دهید. من به شما گفتم که این کار خسته کننده ای خواهد بود و منظورم این بود.

در این مرحله هر زمانی که صرف کنید و هر مدلی که سرمایه گذاری کنید، نتیجه آن را خواهید دید. اگر کامنت های ربات وار می گذارید، انتظار تعامل / علاقه واقعی به محتوای خود را نداشته باشید. چرا کسی باید به پست های شما اهمیت دهد، در حالی که شما به پست های او اهمیت نمی دهید؟

  1. این مراحل را هر روز به مدت 30 روز تکرار کنید. در روز سی ام، نتایج فعالیت های خود را مشاهده خواهید کرد.
  2. 9. اکنون زمان آن رسیده است که اکانت های اسپم و افرادی را که شما را دنبال نکرده اند را آنفالو کنید. برنامه های متعددی برای این کار وجود دارد که  Unfollow و Follower Track از بهترین ها بوده و رایگان هم هستند. با این برنامه های می توانید افرادی که شما را دنبال نمی کنند آنفالو کنید. توجه کنید که اینستاگرام فقط به شما امکان می دهد تعداد معینی از افراد را در روز آنفالو یا فالو کنید.

این فرآیند برای همیشه طول خواهد کشید، اما احتمالاً به تعامل شما و ایجاد نسبت فالوئر به فالوور مناسب کمک خواهد کرد. از نظر فنی، نسبت در طرح کلان چیزها مهم نیست. با این حال، داشتن فالوورهای بیشتر از آنچه شما دنبال می کنید، می تواند مانع از استفاده افراد از تمرین “دنبال کردن و سپس لغو فالو” شود.

همچنین بخوانید : چه تعداد فالوور اینستاگرام برای کسب درآمد در 2022 لازم است؟

جمع بندی

کسب فالوورهای دائمی و ارگانیک در اینستاگرام فرایندی سخت و طاقت فرسا می باشد. روش های متعددی برای افزایش فالوور ها وجود دارد که راحت ترین وبهترین آن ها خرید فالوور می باشد. اما در مقابل، تعامل با پیج های دارای فالوور بالا نیز می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی مخاطبان بسیاری جذب کنید.

مقالات مرتبط

مارس 9, 2022
الگوریتم لایک اینستاگرام چیست؟

“اینستاگرام چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی برای من اول نمایش داده شود؟” “چرا برخی از پست های من بیشتر از بقیه بازدید می کنند؟” “Instagram چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی را در Explore به من نشان دهد؟” این ها سوالاتی که است ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد. ما […]

بیشتر بخوانید
مارس 7, 2022
از کجا فالوور اینستاگرام بخریم؟ معرفی بهترین سایت ها برای خرید فالوور واقعی

هرچه بیشتر لایک کنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، فالوورهای بیشتری خواهید داشت. هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، برندها و شرکت های بیشتری علاقه مند به حمایت از شما خواهند بود و حاضرند مبلغ زیادی را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به شما بپردازند. ارزش اکانت اینستاگرام هم برای صاحبان برند و […]

بیشتر بخوانید
دلایل کاهش تعداد لایک در اینستاگرام

عملکرد درونی اینستاگرام همیشه در حال تغییر است. همگام شدن با همه چیز ممکن است دشوار باشد. گاهی اوقات این تغییرات باعث می شود که این سوال را از خود بپرسید “چرا من ناگهان لایک کمتری در اینستاگرام دریافت می کنم؟” با توجه به اینکه لایک یکی از راه هایی است که به شما کمک […]

بیشتر بخوانید
مارس 5, 2022
ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ساعت ها صرف برنامه ریزی و تولید محتوا برای اینستاگرام می کنید. برای لحظه‌ای کوتاه و پس از فشردن دکمه انتشار؛ باید نتایج زحمات خود را ببینید.  چگونه با انتشار محتوای عالی، فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید؟ هیچ راهنمای گام به گامی برای رشد اینستاگرام وجود ندارد. اما تکینک ها و ترفند هایی […]

بیشتر بخوانید
الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

اگر می‌خواهید رتبه خود را با الگوریتم اینستاگرام بهبود بخشید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که تا حد امکان تعامل (لایک، کامنت، ذخیره و کلیک) را افزایش دهید. اگر کنجکاو هستید که چگونه می توان این کار را در سال 2022 انجام داد؛ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. نحوه […]

بیشتر بخوانید
مارس 3, 2022
آموزش کسب فالوور در اینستا

چگونه می توانیم به صورت طبیعی در اینستاگرام فالورر جذب کنیم؟ در ادامه این مطلب چندین راهکار کاربردی برای این هدف به شما ارائه خواهیم داد. بهترین راهکار های کسب فالوور اینستاگرام 1. به افراد دلیلی بدهید که شما را دنبال کنند. به جای اینکه (یا علاوه بر) فقط اعتبار، شعار یا ارزش پیشنهادی خود […]

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین برنامه های افزایش فالوور

اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است. افراد و برندها به طور مداوم از این برنامه استفاده می کنند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و محبوبیت کسب کنند. به عبارت ساده، هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، محبوبیت بیشتری خواهید داشت.   معرفی […]

بیشتر بخوانید
مارس 1, 2022
چطور خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ + معرفی سایت های داخلی و خارجی خرید فالوور

راه اندازی یک کسب و کار در اقتصاد مدرن به این معنی است که باید از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده کنید و صرف نظر از صنعت خود، می خواهید فالوورهای زیادی در اینستاگرام داشته باشید. برای ایجاد فالوور، همیشه این گزینه وجود دارد که هر روز ساعت‌ها با حساب اینستاگرام خود کار […]

بیشتر بخوانید
فالورهای واقعی چه ویژگی هایی دارند؟

اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند نتایج باورنکردنی را برای برندهایی که به خوبی از آن استفاده می کنند؛ ایجاد کند. اما انتخاب اینفلوئنسر با فالوورهای واقعی برای بازدهی بالای کمپین بسیار اهمیت دارد. بنابرین پیش نیاز اصلی برای کار یک کمپین این است که از اینفلوئنسرهای واقعی برای انتشار پیام برند استفاده کند. افراد بی‌وجدان آنلاینی […]

بیشتر بخوانید
فوریه 27, 2022
بهترین ابزار های مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه، اینستاگرام دیگر یک شبکه اجتماعی عادی نیست؛ زیرا، بسیاری از افراد با استفاده از این شبکه به توسعه کسب‌وکار خود پرداخته‌اند و خدمات و محصولاتشان را از این طریق به دیگران معرفی می‌کنند. خوشبختانه ابزارهای جدید اینستاگرام، مدیریت این شبکه را آسان‌تر کرده است. در این مقاله سعی کرده‌‌ایم تا تعدادی از بهترین ابزارهای […]

بیشتر بخوانید
5 نکته برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام

اینستاگرام در سال 2010 با این ایده تأسیس شد که “هر فردی یک صدای بصری در درون دارد.” اینستاگرام در اصل یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس برای عکس‌های توله‌سگ‌ها و #foodporn بود، امروزه این شرکت به یک غول رسانه‌ای تبدیل شده است و به برندها و دنبال‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای زنده، استوری و […]

بیشتر بخوانید
فوریه 25, 2022
بهترین روش های افزایش کامنت اینستاگرام

بسیاری از افراد تصور می کنند که تعداد لایک ها یکی از اولین معیارهای اجتماعی است که عملکرد پست را نشان می دهد؛ اما در واقع کامنت ها در اینستاگرام هنوز به عنوان یک شاخص پیشرو برای بسیاری از برندها شناخته می شوند. کامنت های معنا دار از سوی مخاطبان واقعی، به افزایش اینگیجمنت پیج […]

بیشتر بخوانید