هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

هنگامی که شما فقط 5 نفر فالوور دارید و همه آن ها خانواده شما هستند(!) به دست آوردن 1000 فالوور اینستاگرام می تواند مانند یک مانع بزرگ به نظر برسد. همچنین یکی از سردرگمی های بزرگ در این حوزه این است که از کجا شروع کنیم؟  رشد ارگانیک فالوور ها زمانی اتفاق می‌افتد که شروع به تعامل با حساب‌هایی کنید که محتوای مشابهی دارند و احتمالا فالوورهای آن ها به محتوای شما نیز علاقه نشان می دهند. بدیهی است که اگر 30000 نفر محتوای این اینفلوئسنر را دوست داشته باشند (که دقیقاً مانند شماست)، احتمالاً محتوای شما را نیز دوست خواهند داشت! به عنوان مثال اگر محتوایی در خصوص سفر تولید می کنید یا راهنمای گردشگری موزه هستید، می توانید با پیج هایی مثل هدا رستمی یا کیمیا خسروی که در زمینه فریلنسینگ و سفر تبحر دارند تعامل داشته باشید تا فالوورهای ارگانیک خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که این فرایندی زمان بر و طولانی است و نیاز به صبر بسیاری دارد.

هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

چگونه به صورت ارگانیک فالوور اینستاگرام را افزایش دهیم؟

فراموش نکنید که رشد همه اکانت‌های بزرگی که در اینستاگرام میشناسید ( مانند صدف بیوتی، هدی رستمی، مستر هانتر و … مدت زمان بسیاری طول کشید و اگر صبر و همت این افراد نبود، الان در جایگاه فعلی خود نبودند.

در ادامه یک دستورالعمل برای کسب هزار فالوور اول در اینستاگرام آورده ایم. با اینکه این روش قطعی نیست اما می توانید از آن الهام بگیرید.

توجه داشته باشید قبل از دنبال کردن مراحل زیر، باید حتما محتوایی ارزشمند در پیج خود داشته باشید. به طور معمول کاربران اینستاگرام، به دنبال مطالبی هستند که با علایق و دغدغه‌های آن‌ها همخوانی داشته باشد. با این حال برای افزایش هر چه بیشتر فالوور اینستاگرام ، نیاز به استفاده از پست‌هایی است که برای اکثریت جامعه جذاب و حائز اهمیت بوده و احتمال اشتراک‌گذاری آن در میان کاربران را افزایش می‌دهد. به طور مثال پست‌های آموزشی، انگیزشی و یا مطالب طنز، می‌توانند نمونه‌های خوبی برای شروع باشند.

هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

با استفاده از اینستایت اینستاگرام به راحتی می‌‌توانید میزان تعامل فالوورها با محتوا را مشاهده کنید. الگو برداری از پست‌هایی که بیشتر توسط کاربران به اشتراک گذاشته می‌شوند، اولین گام برای افزایش فالوور اینستاگرام است. به بیانی دیگر، مطالبی که به اشتراک گذاشته می‌شوند از اهمیت بالایی برخوردارند. چرا که افراد بیشتری آن‌ها را می‌بینند و این امکان وجود دارد که این افراد هم صفحه شما را دنبال کنند.

نحوه ایجاد 1000 فالوور اینستاگرام (به صورت ارگانیک) در حدود 2 ماه

  1. به مدت 3 یا 4 روز، محتوایی را جستجو کنید که شبیه به چیزی است که می خواهید پست کنید و از طریق لایک و نظرات با آن درگیر شوید. شما باید این کار را انجام دهید تا صفحه اکسپلورر شما دقیقاً آنچه را که می خواهید نشان دهید؛ به تصویر بکشید. ( همان هوش مصنوعی اینستاگرام!)
  2. پس از گذشت چند روز، به صفحه اکسپلورر بروید و فردی را پیدا کنید که محتوای مشابه و دنبال کننده بیشتری دارد. اکنون که به الگوریتم اینستاگرام گفته اید چه چیزی به شما علاقه دارد، پیدا کردن محتوای مشابه باید آسان باشد.
  3. کیفیت پست ها را بررسی کنید. آنها چه کاری متفاوت انجام می دهند؟ شاید آنها از فیلتر یکسانی روی هر عکس استفاده می کنند یا اینکه محتوای خود را در زمان مشخصی در طی روز پست می کنند.

شاید آنها فوق العاده خلاق هستند. آیا آنها جوایزی را برای لایک و کامنت و تگ در نظر می گیرند؟ هر کاری که آن‌ها انجام می‌دهند، آن را یادداشت کنید و زمانی که حسابتان رشد کرد از آن به عنوان مرجع استفاده کنید.

همچنین بخوانید : چگونه در مدت زمان کوتاهی 10 هزار فالوور اینستاگرام جذب کنیم؟

  1. هشتگ های مرتبط را پیدا کنید. به هشتگ های آنها نگاه کنید و هشتگ هایی که استفاده می کنند را یادداشت کنید. سپس، حساب دیگری مانند مال آنها، با فالوور مشابه پیدا کنید و همین کار را انجام دهید. اگر اکانت بزرگی باشد، ممکن است هیچ هشتگی را نبینید. اولین نظر در پست را بررسی کنید، زیرا برخی افراد آن را در آنجا قرار می دهند.

اگر هنوز هیچ هشتگی را نمی بینید، اسکرول کنید تا به ابتدای فید آنها برسید. اگر آنها به صورت ارگانیک رشد می کردند، احتمالاً در برخی مواقع به طور منظم از آنها استفاده می کردند. همه هشتگ ها را کپی کنید، سپس آنها را در Google Doc قرار دهید.

  1. از هشتگ ها به درستی استفاده کنید. اکنون باید مجموعه‌ای از هشتگ‌های با کیفیت و مرتبط داشته باشید تا از آن استفاده کنید. وقتی پست بعدی خود را انتخاب می کنید، از این هشتگ ها استفاده می کنید. نکته کلیدی برای جلوگیری از shadowbaning در اینستاگرام این است که از هشتگ های یکسان هر روز خودداری کنید (حتی اگر حساب های بزرگتر این کار را انجام دهند). اکانت های بزرگتر معمولاً برای تعامل نیازی به استفاده از هشتگ ندارند. برای آنها، بیشتر در مورد ارتقاء است.

اینستاگرام بر اساس الگوریتمی کار می‌کند که محتوای با کیفیت، تعامل و شیوه‌های غیر اسپم را ترجیح می‌دهد. با به‌روزرسانی‌های جدید، اینستا دائماً «رفتار رباتیک» را بررسی می‌کند و می‌تواند شما را برای پست کردن هشتگ‌های یکسان هر روز درگیر کند.

هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

  1. فالوورهایی را پیدا کنید که علاقه واقعی به محتوای شما دارند. توصیه ما این است که به حساب های کمی بزرگتر نگاه کنید، شاید با 1400 تا 5000 دنبال کننده. همچنین می توانید همه افرادی را که آنها دنبال می کنند دنبال کنید.

ما می خواهیم نسبت های شما را در یک مکان معقول نگه داریم، اما نه تا زمانی که رشد می کنید. احتمالاً متوجه شده‌اید که حساب‌هایی که تعداد فالوورهای بیشتری نسبت به آنها دنبال می‌کنند، تحسین‌ها، تعاملات و معاملات تجاری زیادی را دریافت می‌کنند. برای رسیدن به آنجا، باید افرادی را پیدا کنید که نوع محتوای تولیدی شما را دوست دارند.

  1. هنگامی که با پست ها تعامل می کنید، نظرات متفکرانه ای بگذارید. سعی نکنید با خودکار کردن پاسخ های خود از طریق یک سیستم شخص ثالث، تعامل را کاهش دهید. من به شما گفتم که این کار خسته کننده ای خواهد بود و منظورم این بود.

در این مرحله هر زمانی که صرف کنید و هر مدلی که سرمایه گذاری کنید، نتیجه آن را خواهید دید. اگر کامنت های ربات وار می گذارید، انتظار تعامل / علاقه واقعی به محتوای خود را نداشته باشید. چرا کسی باید به پست های شما اهمیت دهد، در حالی که شما به پست های او اهمیت نمی دهید؟

  1. این مراحل را هر روز به مدت 30 روز تکرار کنید. در روز سی ام، نتایج فعالیت های خود را مشاهده خواهید کرد.
  2. 9. اکنون زمان آن رسیده است که اکانت های اسپم و افرادی را که شما را دنبال نکرده اند را آنفالو کنید. برنامه های متعددی برای این کار وجود دارد که  Unfollow و Follower Track از بهترین ها بوده و رایگان هم هستند. با این برنامه های می توانید افرادی که شما را دنبال نمی کنند آنفالو کنید. توجه کنید که اینستاگرام فقط به شما امکان می دهد تعداد معینی از افراد را در روز آنفالو یا فالو کنید.

این فرآیند برای همیشه طول خواهد کشید، اما احتمالاً به تعامل شما و ایجاد نسبت فالوئر به فالوور مناسب کمک خواهد کرد. از نظر فنی، نسبت در طرح کلان چیزها مهم نیست. با این حال، داشتن فالوورهای بیشتر از آنچه شما دنبال می کنید، می تواند مانع از استفاده افراد از تمرین “دنبال کردن و سپس لغو فالو” شود.

همچنین بخوانید : چه تعداد فالوور اینستاگرام برای کسب درآمد در 2022 لازم است؟

جمع بندی

کسب فالوورهای دائمی و ارگانیک در اینستاگرام فرایندی سخت و طاقت فرسا می باشد. روش های متعددی برای افزایش فالوور ها وجود دارد که راحت ترین وبهترین آن ها خرید فالوور می باشد. اما در مقابل، تعامل با پیج های دارای فالوور بالا نیز می تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاهی مخاطبان بسیاری جذب کنید.

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
چت در واتس آپ!
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام، چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟