وبلاگ
جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟
جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟
فوریه 12, 2022

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟

اگر تا به حال سعی کرده اید فالوور اینستاگرام بخرید، احتمالاً با این سناریو آشنا هستید. شما میلیون ها تومان برای خرید هزاران فالوور اینستاگرام خرج می کنید. بعد، چند روز می گذرد، و متوجه می شوید که فقط پولتان هدر رفته است. مطمئناً تعداد فالوورهای شما افزایش یافته است، اما پست های شما هیچ تعاملی دریافت نمی کنند؛ در اکسپلورر نمایش داده نمی شوید و اکانت شما در مقایس با قبل از خرید فالوور غیر فعال تر شده است!
شما دقیقاً همان اشتباه هزاران نفر دیگر را مرتکب شده اید: شما فالوورهای فعال اینستاگرام نخریدید؛ بلکه یک دسته ربات فیک خریدید.

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟
خطرات خرید فالوور فیک اینستاگرام

بیایید در وهله اول دو مورد از رایج ترین دلایلی که مردم و برندها فالوورهای اینستاگرام را خریداری می کنند را در نظر بگیریم:
• اینفلوئنسرها می خواهند آمار خود را افزایش دهند تا تبلیغ کنندگان بیشتری را جذب کنند.
• برندها می‌خواهند محبوب‌تر به نظر برسند و برای تشویق دیگران به دنبال کردن آنها، مدرک اجتماعی ایجاد کنند.
اما اینفلوئنسرها و برندها هنگام خرید فالوورهای بی کیفیت و فیک اینستاگرام خود را در معرض خطر قرار می دهند.
• تبلیغ کنندگان نمی خواهند با اینفلوئنسرها با فالوورهای فیک کار کنند.
خرید فالوورهای فیک غیر فعال یکی از بدترین حرکاتی است که یک اینفلوئنسر می تواند انجام دهد. در حال حاضر، اکثر برندها می توانند تأثیرگذارانی را که دنبال کنندگان فیک هستند، از یک مایل دورتر شناسایی کنند.
به سادگی مشاهده نسبت فالوور به تعامل شماست. به نمودار زیر نگاهی بیندازید که میانگین نرخ تعامل را بر اساس تعداد فالوورها نشان می دهد:
وقتی اکانت‌های اینفلوئنسر با صدها هزار دنبال‌کننده را می‌بینید، اما نسبت تعامل کمتر از 1% دارند، معمولاً برای تبلیغ‌کنندگان علامت قرمز است که فالوورهای آنها واقعی نیستند.
• الگوریتم جدید اینستاگرام برندها را با فالوورهای فیک مجازات می کند.
اینستاگرام از الگوریتمی برای تعیین مکان نمایش پست‌های شما در جدول زمانی فالوورها و همچنین نمایش محتوای شما در برگه کشف استفاده می‌کند.
یکی از معیارهای کلیدی اینستاگرام برای رتبه بندی پست ها، تعامل است. اما این فقط به تعامل کامل نگاه نمی کند. به معیاری که قبلاً اشاره کردیم، یعنی نسبت فالوور به تعامل شما نگاه می کند.
بنابراین حتی اگر 500 هزار فالوور اینستاگرام داشته باشید، اگر فقط تعداد انگشت شماری لایک در هر پست دریافت کنید، برای اینستاگرام معنی ندارد. اگر نسبت تعامل شما به کل فالوورها خیلی کم باشد، احتمال اینکه محتوای شما برای مخاطبان هدف شما نمایش داده شود کمتر خواهد بود.
به طور خلاصه، خرید فالوورهای تقلبی مانند انداختن پول در توالت است. آنها هیچ کاری برای برند شما انجام نمی دهند، و زمانی که نسبت فالوور به تعامل خود را از بین ببرید، بازیابی آن دشوار است مگر اینکه بتوانید فالوورهای فیک را وادار به لغو فالو کنید.

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟
بهترین راه برای به دست آوردن سریع فالوور اینستاگرام
به جای رفتن به مسیر فیک، بهترین راه برای ایجاد سریع فالوور، خرید فالوور فعال اینستاگرام است.
برخلاف ربات‌هایی که به آن اشاره کردیم، اینها حساب‌های قانونی متعلق به افراد واقعی هستند. آنها در واقع به محتوای شما علاقه مند هستند و در نتیجه پست های شما را لایک می کنند و در مورد آنها نظر می دهند.

همچنین بخوانید : آیا داشتن فالوور بالا در اینستاگرام مهم است؟

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟
1. دنبال کنندگان هدفمند بخرید.
یکی از اولین چیزهایی که هنگام خرید فالوورهای قانونی اینستاگرام باید به دنبال آن باشید، حساب هایی است که واقعاً شما را دنبال می کنند. یک فروشنده قانونی جزئیاتی در مورد اینکه چه کسانی مخاطبان هدف شما هستند، هشتگ های پرکاربرد شما یا رقبای شما چه کسانی هستند را می پرسد.
با استفاده از این داده‌ها، آنها می‌توانند فهرستی از حساب‌های هدفمند بر اساس جمعیت‌شناسی، موقعیت مکانی و علایق ایجاد کنند. نتیجه نهایی فقط یک دسته از فالوورهای تصادفی نیست، بلکه یک مخاطب درگیر است که می توانید بر روی آنها بسازید.
اگر سرویسی که از آن فالوور می‌خرید فقط نام اکانت شما را می‌پرسد، معمولاً نشانه‌ای از خرید فالوورهای تعاملی اینستاگرام نیست.
2. به دنبال کننده های ارزان اینستاگرام مشکوک باشید.
برای اکثر افراد، خرید فالوورهای اینستاگرام با کیفیت بالا به طور قابل توجهی ارزان تر از اجرای کمپین های تبلیغاتی است. با این حال، اگر قیمت بیش از حد خوب به نظر می رسد که درست باشد، احتمالاً همینطور است.

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟

3. با فروشندگان شفاف کار کنید.
کل صنعت «خرید فالوور اینستاگرام» به این شهرت دارد که کمی مشکوک است، بنابراین نمی‌توانیم شما را به خاطر محتاط بودن یا محتاط بودن نسبت به خرید از چه کسی سرزنش کنیم.
اگر شرکتی که از آن فالوور اینستاگرام می‌خرید، روشن نیست که چگونه می‌خواهند فالوورهای شما را جذب کنند، نشانه بدی است.
در حالی که آنها مجبور نیستند شما را در فرآیند گام به گام نحوه به دست آوردن تک تک فالوورها راهنمایی کنند، حداقل باید بتوانند استراتژی خود را به شما بگویند.
4. به دنبال رشد تعامل باشید.
هنگام خرید فالوورهای فعال اینستاگرام، نه تنها باید شاهد افزایش تعداد فالوورهای خود باشید، بلکه باید تعداد فالورهای شما نیز افزایش یابد.
به یاد داشته باشید که دلیل خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام در وهله اول این است که می خواهید آنها با محتوای شما درگیر شوند تا بتوانید از برند خود بیشتر دیده شوید و آگاهی پیدا کنید. مطمئناً، سال‌ها پیش نقطه‌ای وجود داشت که داشتن فالوورهای بیشتر می‌توانست مفید باشد. اما آن روزها با همه به روز رسانی های الگوریتم اینستاگرام مدت هاست گذشته است. اکنون دیگر خبری از تعداد فالوورها نیست. این کیفیت است.
فکر خرید فالوور اینستاگرام را تنها راهی برای افزایش تعداد فالوور خود نکنید و به آن به عنوان یک تاکتیک رشد فکر کنید.
5. فقط فالوور نخرید. یک استراتژی بخرید.
مشکل اکثر سایت هایی که فالوور اینستاگرام می فروشند (حتی سایت های قانونی) این است که فقط به شما فالوور می دهند و تمام.
داشتن فالوور خوب است، اما آیا می دانید زمانی که فالوورهای شما شروع به افزایش می کند چه کاری باید انجام دهید؟ شما باید بتوانید آنها را درگیر نگه دارید تا بتوانید به رشد اکانت اینستاگرام خود ادامه دهید.

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟

بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام سایتی است که نکاتی را برای رشد و کسب درآمد از فالوورهای خود به شما ارائه می دهد. این به شکل مشاوره، پیشنهادات هشتگ و سایر منابع است تا مطمئن شوید نه تنها فالوور جذب می کنید، بلکه برند خود را نیز رشد می دهید.

همچنین بخوانید : هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

جمع بندی
خوب، اکنون می دانید تأثیرات منفی خرید فالوور اینستاگرام چیست. می توانید به خوبی از آنها فاصله بگیرید و در عوض روی استفاده از قدرت هشتگ‌های پرطرفدار اینستاگرام تمرکز کنید تا به شما کمک کند در اکسپلورر قرار بگیرید. این یکی از قدرتمندترین راه‌ها برای رشد با فالوورهای واقعی است که اغلب نادیده گرفته می‌شود.

 

مقالات مرتبط

مارس 9, 2022
الگوریتم لایک اینستاگرام چیست؟

“اینستاگرام چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی برای من اول نمایش داده شود؟” “چرا برخی از پست های من بیشتر از بقیه بازدید می کنند؟” “Instagram چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی را در Explore به من نشان دهد؟” این ها سوالاتی که است ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد. ما […]

بیشتر بخوانید
مارس 7, 2022
از کجا فالوور اینستاگرام بخریم؟ معرفی بهترین سایت ها برای خرید فالوور واقعی

هرچه بیشتر لایک کنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، فالوورهای بیشتری خواهید داشت. هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، برندها و شرکت های بیشتری علاقه مند به حمایت از شما خواهند بود و حاضرند مبلغ زیادی را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به شما بپردازند. ارزش اکانت اینستاگرام هم برای صاحبان برند و […]

بیشتر بخوانید
دلایل کاهش تعداد لایک در اینستاگرام

عملکرد درونی اینستاگرام همیشه در حال تغییر است. همگام شدن با همه چیز ممکن است دشوار باشد. گاهی اوقات این تغییرات باعث می شود که این سوال را از خود بپرسید “چرا من ناگهان لایک کمتری در اینستاگرام دریافت می کنم؟” با توجه به اینکه لایک یکی از راه هایی است که به شما کمک […]

بیشتر بخوانید
مارس 5, 2022
ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ساعت ها صرف برنامه ریزی و تولید محتوا برای اینستاگرام می کنید. برای لحظه‌ای کوتاه و پس از فشردن دکمه انتشار؛ باید نتایج زحمات خود را ببینید.  چگونه با انتشار محتوای عالی، فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید؟ هیچ راهنمای گام به گامی برای رشد اینستاگرام وجود ندارد. اما تکینک ها و ترفند هایی […]

بیشتر بخوانید
الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

اگر می‌خواهید رتبه خود را با الگوریتم اینستاگرام بهبود بخشید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که تا حد امکان تعامل (لایک، کامنت، ذخیره و کلیک) را افزایش دهید. اگر کنجکاو هستید که چگونه می توان این کار را در سال 2022 انجام داد؛ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. نحوه […]

بیشتر بخوانید
مارس 3, 2022
آموزش کسب فالوور در اینستا

چگونه می توانیم به صورت طبیعی در اینستاگرام فالورر جذب کنیم؟ در ادامه این مطلب چندین راهکار کاربردی برای این هدف به شما ارائه خواهیم داد. بهترین راهکار های کسب فالوور اینستاگرام 1. به افراد دلیلی بدهید که شما را دنبال کنند. به جای اینکه (یا علاوه بر) فقط اعتبار، شعار یا ارزش پیشنهادی خود […]

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین برنامه های افزایش فالوور

اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است. افراد و برندها به طور مداوم از این برنامه استفاده می کنند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و محبوبیت کسب کنند. به عبارت ساده، هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، محبوبیت بیشتری خواهید داشت.   معرفی […]

بیشتر بخوانید
مارس 1, 2022
چطور خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ + معرفی سایت های داخلی و خارجی خرید فالوور

راه اندازی یک کسب و کار در اقتصاد مدرن به این معنی است که باید از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده کنید و صرف نظر از صنعت خود، می خواهید فالوورهای زیادی در اینستاگرام داشته باشید. برای ایجاد فالوور، همیشه این گزینه وجود دارد که هر روز ساعت‌ها با حساب اینستاگرام خود کار […]

بیشتر بخوانید
فالورهای واقعی چه ویژگی هایی دارند؟

اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند نتایج باورنکردنی را برای برندهایی که به خوبی از آن استفاده می کنند؛ ایجاد کند. اما انتخاب اینفلوئنسر با فالوورهای واقعی برای بازدهی بالای کمپین بسیار اهمیت دارد. بنابرین پیش نیاز اصلی برای کار یک کمپین این است که از اینفلوئنسرهای واقعی برای انتشار پیام برند استفاده کند. افراد بی‌وجدان آنلاینی […]

بیشتر بخوانید
فوریه 27, 2022
بهترین ابزار های مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه، اینستاگرام دیگر یک شبکه اجتماعی عادی نیست؛ زیرا، بسیاری از افراد با استفاده از این شبکه به توسعه کسب‌وکار خود پرداخته‌اند و خدمات و محصولاتشان را از این طریق به دیگران معرفی می‌کنند. خوشبختانه ابزارهای جدید اینستاگرام، مدیریت این شبکه را آسان‌تر کرده است. در این مقاله سعی کرده‌‌ایم تا تعدادی از بهترین ابزارهای […]

بیشتر بخوانید
5 نکته برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام

اینستاگرام در سال 2010 با این ایده تأسیس شد که “هر فردی یک صدای بصری در درون دارد.” اینستاگرام در اصل یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس برای عکس‌های توله‌سگ‌ها و #foodporn بود، امروزه این شرکت به یک غول رسانه‌ای تبدیل شده است و به برندها و دنبال‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای زنده، استوری و […]

بیشتر بخوانید
فوریه 25, 2022
بهترین روش های افزایش کامنت اینستاگرام

بسیاری از افراد تصور می کنند که تعداد لایک ها یکی از اولین معیارهای اجتماعی است که عملکرد پست را نشان می دهد؛ اما در واقع کامنت ها در اینستاگرام هنوز به عنوان یک شاخص پیشرو برای بسیاری از برندها شناخته می شوند. کامنت های معنا دار از سوی مخاطبان واقعی، به افزایش اینگیجمنت پیج […]

بیشتر بخوانید