جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟

اگر تا به حال سعی کرده اید فالوور اینستاگرام بخرید، احتمالاً با این سناریو آشنا هستید. شما میلیون ها تومان برای خرید هزاران فالوور اینستاگرام خرج می کنید. بعد، چند روز می گذرد، و متوجه می شوید که فقط پولتان هدر رفته است. مطمئناً تعداد فالوورهای شما افزایش یافته است، اما پست های شما هیچ تعاملی دریافت نمی کنند؛ در اکسپلورر نمایش داده نمی شوید و اکانت شما در مقایس با قبل از خرید فالوور غیر فعال تر شده است!
شما دقیقاً همان اشتباه هزاران نفر دیگر را مرتکب شده اید: شما فالوورهای فعال اینستاگرام نخریدید؛ بلکه یک دسته ربات فیک خریدید.

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟
خطرات خرید فالوور فیک اینستاگرام

بیایید در وهله اول دو مورد از رایج ترین دلایلی که مردم و برندها فالوورهای اینستاگرام را خریداری می کنند را در نظر بگیریم:
• اینفلوئنسرها می خواهند آمار خود را افزایش دهند تا تبلیغ کنندگان بیشتری را جذب کنند.
• برندها می‌خواهند محبوب‌تر به نظر برسند و برای تشویق دیگران به دنبال کردن آنها، مدرک اجتماعی ایجاد کنند.
اما اینفلوئنسرها و برندها هنگام خرید فالوورهای بی کیفیت و فیک اینستاگرام خود را در معرض خطر قرار می دهند.
• تبلیغ کنندگان نمی خواهند با اینفلوئنسرها با فالوورهای فیک کار کنند.
خرید فالوورهای فیک غیر فعال یکی از بدترین حرکاتی است که یک اینفلوئنسر می تواند انجام دهد. در حال حاضر، اکثر برندها می توانند تأثیرگذارانی را که دنبال کنندگان فیک هستند، از یک مایل دورتر شناسایی کنند.
به سادگی مشاهده نسبت فالوور به تعامل شماست. به نمودار زیر نگاهی بیندازید که میانگین نرخ تعامل را بر اساس تعداد فالوورها نشان می دهد:
وقتی اکانت‌های اینفلوئنسر با صدها هزار دنبال‌کننده را می‌بینید، اما نسبت تعامل کمتر از 1% دارند، معمولاً برای تبلیغ‌کنندگان علامت قرمز است که فالوورهای آنها واقعی نیستند.
• الگوریتم جدید اینستاگرام برندها را با فالوورهای فیک مجازات می کند.
اینستاگرام از الگوریتمی برای تعیین مکان نمایش پست‌های شما در جدول زمانی فالوورها و همچنین نمایش محتوای شما در برگه کشف استفاده می‌کند.
یکی از معیارهای کلیدی اینستاگرام برای رتبه بندی پست ها، تعامل است. اما این فقط به تعامل کامل نگاه نمی کند. به معیاری که قبلاً اشاره کردیم، یعنی نسبت فالوور به تعامل شما نگاه می کند.
بنابراین حتی اگر 500 هزار فالوور اینستاگرام داشته باشید، اگر فقط تعداد انگشت شماری لایک در هر پست دریافت کنید، برای اینستاگرام معنی ندارد. اگر نسبت تعامل شما به کل فالوورها خیلی کم باشد، احتمال اینکه محتوای شما برای مخاطبان هدف شما نمایش داده شود کمتر خواهد بود.
به طور خلاصه، خرید فالوورهای تقلبی مانند انداختن پول در توالت است. آنها هیچ کاری برای برند شما انجام نمی دهند، و زمانی که نسبت فالوور به تعامل خود را از بین ببرید، بازیابی آن دشوار است مگر اینکه بتوانید فالوورهای فیک را وادار به لغو فالو کنید.

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟
بهترین راه برای به دست آوردن سریع فالوور اینستاگرام
به جای رفتن به مسیر فیک، بهترین راه برای ایجاد سریع فالوور، خرید فالوور فعال اینستاگرام است.
برخلاف ربات‌هایی که به آن اشاره کردیم، اینها حساب‌های قانونی متعلق به افراد واقعی هستند. آنها در واقع به محتوای شما علاقه مند هستند و در نتیجه پست های شما را لایک می کنند و در مورد آنها نظر می دهند.

همچنین بخوانید : آیا داشتن فالوور بالا در اینستاگرام مهم است؟

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟
1. دنبال کنندگان هدفمند بخرید.
یکی از اولین چیزهایی که هنگام خرید فالوورهای قانونی اینستاگرام باید به دنبال آن باشید، حساب هایی است که واقعاً شما را دنبال می کنند. یک فروشنده قانونی جزئیاتی در مورد اینکه چه کسانی مخاطبان هدف شما هستند، هشتگ های پرکاربرد شما یا رقبای شما چه کسانی هستند را می پرسد.
با استفاده از این داده‌ها، آنها می‌توانند فهرستی از حساب‌های هدفمند بر اساس جمعیت‌شناسی، موقعیت مکانی و علایق ایجاد کنند. نتیجه نهایی فقط یک دسته از فالوورهای تصادفی نیست، بلکه یک مخاطب درگیر است که می توانید بر روی آنها بسازید.
اگر سرویسی که از آن فالوور می‌خرید فقط نام اکانت شما را می‌پرسد، معمولاً نشانه‌ای از خرید فالوورهای تعاملی اینستاگرام نیست.
2. به دنبال کننده های ارزان اینستاگرام مشکوک باشید.
برای اکثر افراد، خرید فالوورهای اینستاگرام با کیفیت بالا به طور قابل توجهی ارزان تر از اجرای کمپین های تبلیغاتی است. با این حال، اگر قیمت بیش از حد خوب به نظر می رسد که درست باشد، احتمالاً همینطور است.

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟

3. با فروشندگان شفاف کار کنید.
کل صنعت «خرید فالوور اینستاگرام» به این شهرت دارد که کمی مشکوک است، بنابراین نمی‌توانیم شما را به خاطر محتاط بودن یا محتاط بودن نسبت به خرید از چه کسی سرزنش کنیم.
اگر شرکتی که از آن فالوور اینستاگرام می‌خرید، روشن نیست که چگونه می‌خواهند فالوورهای شما را جذب کنند، نشانه بدی است.
در حالی که آنها مجبور نیستند شما را در فرآیند گام به گام نحوه به دست آوردن تک تک فالوورها راهنمایی کنند، حداقل باید بتوانند استراتژی خود را به شما بگویند.
4. به دنبال رشد تعامل باشید.
هنگام خرید فالوورهای فعال اینستاگرام، نه تنها باید شاهد افزایش تعداد فالوورهای خود باشید، بلکه باید تعداد فالورهای شما نیز افزایش یابد.
به یاد داشته باشید که دلیل خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام در وهله اول این است که می خواهید آنها با محتوای شما درگیر شوند تا بتوانید از برند خود بیشتر دیده شوید و آگاهی پیدا کنید. مطمئناً، سال‌ها پیش نقطه‌ای وجود داشت که داشتن فالوورهای بیشتر می‌توانست مفید باشد. اما آن روزها با همه به روز رسانی های الگوریتم اینستاگرام مدت هاست گذشته است. اکنون دیگر خبری از تعداد فالوورها نیست. این کیفیت است.
فکر خرید فالوور اینستاگرام را تنها راهی برای افزایش تعداد فالوور خود نکنید و به آن به عنوان یک تاکتیک رشد فکر کنید.
5. فقط فالوور نخرید. یک استراتژی بخرید.
مشکل اکثر سایت هایی که فالوور اینستاگرام می فروشند (حتی سایت های قانونی) این است که فقط به شما فالوور می دهند و تمام.
داشتن فالوور خوب است، اما آیا می دانید زمانی که فالوورهای شما شروع به افزایش می کند چه کاری باید انجام دهید؟ شما باید بتوانید آنها را درگیر نگه دارید تا بتوانید به رشد اکانت اینستاگرام خود ادامه دهید.

جطور بهترین وب سایت برای خرید فالوور را تشخیص دهیم؟

بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام سایتی است که نکاتی را برای رشد و کسب درآمد از فالوورهای خود به شما ارائه می دهد. این به شکل مشاوره، پیشنهادات هشتگ و سایر منابع است تا مطمئن شوید نه تنها فالوور جذب می کنید، بلکه برند خود را نیز رشد می دهید.

همچنین بخوانید : هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

جمع بندی
خوب، اکنون می دانید تأثیرات منفی خرید فالوور اینستاگرام چیست. می توانید به خوبی از آنها فاصله بگیرید و در عوض روی استفاده از قدرت هشتگ‌های پرطرفدار اینستاگرام تمرکز کنید تا به شما کمک کند در اکسپلورر قرار بگیرید. این یکی از قدرتمندترین راه‌ها برای رشد با فالوورهای واقعی است که اغلب نادیده گرفته می‌شود.

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
چت در واتس آپ!
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام، چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟