وبلاگ
چطور خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ + معرفی سایت های داخلی و خارجی خرید فالوور
چطور خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ + معرفی سایت های داخلی و خارجی خرید فالوور
مارس 1, 2022

چطور خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ + معرفی سایت های داخلی و خارجی خرید فالوور

راه اندازی یک کسب و کار در اقتصاد مدرن به این معنی است که باید از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده کنید و صرف نظر از صنعت خود، می خواهید فالوورهای زیادی در اینستاگرام داشته باشید. برای ایجاد فالوور، همیشه این گزینه وجود دارد که هر روز ساعت‌ها با حساب اینستاگرام خود کار کنید. اما در حالی که یک اینفلوئنسر ممکن است زمان و مهارت لازم برای تحقق آن را داشته باشد، ممکن است ندانید که چگونه فالوورهای جدید را جذب کنید.

خرید فالوور اینستاگرام یک راه آسان برای به دست آوردن اهدافی است که کسب و کار شما نیاز دارد. از سویی دیگر، اپلیکیشن ها و سایت های داخلی و خارجی بسیاری هستند که در این راستا به شما کمک می کنند. در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

5 نکته برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام

بهترین سایت  ها برای خرید فالوور اینستاگرام

1. توئیسی

Twicsy یک پلتفرم برتر برای سرمایه گذاری بر روی تعداد زیادی فالوور ممتاز برای حساب اینستاگرام شما است. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که حساب شما از فالوورهای جعلی که ممکن است به الگوریتم اینستاگرام هشدار دهند اجتناب کند، از Twicsy بسیار راضی خواهید بود. این شرکت فقط فالوورهای باکیفیت می فروشد که در صورت تمایل می توانند حتی از مخاطبان هدف شما بیایند.

شرکت هایی که می خواهند جایگاه خود را در اینستاگرام ارتقا دهند، اکنون می توانند با کمک تیم پشتیبانی مشتری Twicsy این کار را انجام دهند. در مورد اهداف خود در پلتفرم با آنها صحبت کنید، برخی از پست های خود را به آنها نشان دهید و هشتگ هایی را که بیشتر استفاده می کنید ذکر کنید. آنها می توانند کاربران اینستاگرام با کیفیت بالا را به عنوان فالوور جذب کنند، نه ربات یا فالوور جعلی اینستاگرام.

شما می توانید با استفاده از کارت اعتباری یا کارت نقدی خود در پلتفرم Twicsy پرداخت کنید، در حالی که پلتفرم های پرداخت آنلاین مانند PayPal نیز یک گزینه هستند. Twicsy همچنین گزینه ای برای خرید لایک ها و بازدیدهای اینستاگرام (هر دو با تحویل سریع) ارائه می دهد.

Twicsy که توسط اینفلوئنسرهای شناخته شده اینستاگرام از سراسر جهان استفاده می شود، اولین سرویس رشد اینستاگرام برای سال 2021 است.

2. Buzzoid

اگر به دنبال خرید فالوور اینستاگرام هستید، Buzzoid یکی از محبوب ترین سرویس هایی است که می توانید پیدا کنید. تیم پشتیبانی مشتری Buzzoid وقتی صحبت از کمک به شما برای اهداف کمپین رسانه‌های اجتماعی به میان می‌آید، بی‌تأثیر است. اگر به دنبال بهبود نرخ تعامل پروفایل اینستاگرام خود هستید، می توانید این کار را با استفاده از فالوورهای اینستاگرام Buzzoid یا بسته های لایک انجام دهید.

این شرکت بسته هایی از فالوورهای ارگانیک را می فروشد که می توانید برای حساب اینستاگرام خود خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که شما برای دنبال کردن اکانت شما توسط افراد واقعی پول می پردازید، نه ربات هایی که در عرض چند هفته حساب شما را لغو فالو کنند.

اگر به دنبال فالوورهای ارگانیک زیادی هستید و می‌خواهید مدرک اجتماعی مبنی بر تعداد فالوورهای زیاد در تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی داشته باشید، Buzzoid مکانی برای بازدید است. این تیم همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا بسته‌ای از لایک‌های تکراری اینستاگرام را روی همه پست‌های خود تنظیم کنید.

3. iDigic

پلتفرم iDigic.net در خرید تعداد زیادی فالوور برای صفحه اینستاگرام شما در رتبه دوم قرار دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید با استفاده از هشتگ های خوب، پست های اینستاگرامی کافی ایجاد می کنید، و iDigic به طور معمول تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهد تا در مورد الگوریتم اینستاگرام کار مشکوکی انجام ندهید.

وقتی از چنین سایتی فالوور و لایک می‌خرید، در رسانه‌ای واقعی حضور پیدا می‌کنید. iDigic یکی از سایت‌هایی است که فالوورهای اینستاگرام را با بهترین کیفیت به فروش می‌رساند، به این معنی که می‌توانید با کمک آنها به معیارهای خود دست پیدا کنید. مزیت اضافی قیمت گذاری بسیار منصفانه و گزینه های پرداخت متعدد آنها وجود دارد.

4. RushMax

یکی از دلایلی که راش مکس یک وب سایت عالی برای خرید فالوور فعال در اینستاگرام است، قیمت رقابتی و به صرفه آنها است.  RushMax همچنین بهترین سایت است اگر شما فقط چند فالوور خریداری شده برای حساب تجاری خود می خواهید و نیازی به خرید تعداد زیادی فالوور ندارید. تیم خدمات مشتری آنها می تواند به شما کمک کند تا بهترین راه برای دستیابی به اهداف رسانه های اجتماعی خود را پیدا کنید، و حتی در مورد راه هایی برای بهبود صفحه و پست های کاوش خود به شما مشاوره می دهند.

اگر می خواهید از اکانت های جعلی و فالوورهای اینستاگرام خودداری کنید، به جای درستی آمده اید. راش مکس یکی از سایت هایی است که می توانید با خرید فالوورهای اینستا احساس امنیت کنید، زیرا هر دنبال کننده ای قانونی است. اکنون می توانید به راحتی برای کمپین بازاریابی اینستاگرام خود به موفقیت دست پیدا کنید.

5- فالورر پرو

فالوور پرو نیز یکی از وبسایت های داخلی فروش فالوور است که به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان، تعداد زیادی فالوور ایرانی و واقعی جذب کنید. در واقع خرید از سایت های بالا ایرادی که دارد این است که فالوور ها ایرانی و بومی نیستند. این موضع می تواند برای اکانت شما ایجاد مشکل کند در حالی که فالوور پرو این مشکل را حل کرده است.

به خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام (از افراد واقعی و حساب های واقعی) به عنوان بخشی از فرآیند کسب و کار کوچک خود فکر کنید. یک کمپین رسانه های اجتماعی فقط در مورد خرید فالوور نیست، بلکه با جذب کاربران فعال تر برای دنبال کردن شما به صورت ارگانیک است.

اگر می‌خواهید در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام موفق باشید، باید به طور منظم و بر اساس برنامه زمان‌بندی پست کنید. می‌توانید با استفاده از برنامه‌ای که به شما امکان می‌دهد آن پست‌ها را در طول هفته زمان‌بندی کنید، پست‌های هفتگی را تنظیم کنید. چنین اتوماسیونی استراتژی بازاریابی اینستاگرام شما را ارتقا می دهد.

راه دیگر برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر اینستاگرام، ساختن ویدیو برای IGTV یا بخش استوری در اینستاگرام است. وقتی چنین محتوایی با کیفیت بالا و مرتبط ایجاد می کنید، مطمئناً افراد بیشتری را وادار می کنید تا حساب شما را بررسی کنند.

کسانی که می توانند نه تنها محتوای با کیفیت تولید کنند، بلکه لایک و فالوور اینستاگرام را نیز خریداری کنند، مطمئناً در اهداف بازاریابی رسانه های اجتماعی خود موفق خواهند شد. نه تنها ده ها هزار دنبال کننده در اینستاگرام خواهید داشت، بلکه افراد واقعی را وادار خواهید کرد که از وب سایت شما بازدید کنند و محصولات یا خدمات شما را خریداری کنند.

جمع بندی

رشد اینستاگرام نباید پیچیده باشد. ممکن است مردم فکر کنند که با خرید فالوور اینستاگرام پول هدر می دهید. حقیقت این است که داشتن فالوور بزرگ در شبکه های اجتماعی به کسب و کارها در تمام صنایع کمک می کند، به همین دلیل است که خرید فالوور اینستاگرام ارزش هزینه کردن را دارد. با صرف مقداری پول برای فالوورها، تعداد فالوورهایی را برای رقابت با اکثر تأثیرگذاران در منطقه خود دارید. سپس یک حساب کاربری در اینستاگرام خواهید داشت که وقتی دیگران با پست‌های شما روبرو می‌شوند برای دنبال کردن آنها جذاب است.

 

مقالات مرتبط

مارس 9, 2022
الگوریتم لایک اینستاگرام چیست؟

“اینستاگرام چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی برای من اول نمایش داده شود؟” “چرا برخی از پست های من بیشتر از بقیه بازدید می کنند؟” “Instagram چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی را در Explore به من نشان دهد؟” این ها سوالاتی که است ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد. ما […]

بیشتر بخوانید
مارس 7, 2022
از کجا فالوور اینستاگرام بخریم؟ معرفی بهترین سایت ها برای خرید فالوور واقعی

هرچه بیشتر لایک کنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، فالوورهای بیشتری خواهید داشت. هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، برندها و شرکت های بیشتری علاقه مند به حمایت از شما خواهند بود و حاضرند مبلغ زیادی را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به شما بپردازند. ارزش اکانت اینستاگرام هم برای صاحبان برند و […]

بیشتر بخوانید
دلایل کاهش تعداد لایک در اینستاگرام

عملکرد درونی اینستاگرام همیشه در حال تغییر است. همگام شدن با همه چیز ممکن است دشوار باشد. گاهی اوقات این تغییرات باعث می شود که این سوال را از خود بپرسید “چرا من ناگهان لایک کمتری در اینستاگرام دریافت می کنم؟” با توجه به اینکه لایک یکی از راه هایی است که به شما کمک […]

بیشتر بخوانید
مارس 5, 2022
ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ساعت ها صرف برنامه ریزی و تولید محتوا برای اینستاگرام می کنید. برای لحظه‌ای کوتاه و پس از فشردن دکمه انتشار؛ باید نتایج زحمات خود را ببینید.  چگونه با انتشار محتوای عالی، فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید؟ هیچ راهنمای گام به گامی برای رشد اینستاگرام وجود ندارد. اما تکینک ها و ترفند هایی […]

بیشتر بخوانید
الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

اگر می‌خواهید رتبه خود را با الگوریتم اینستاگرام بهبود بخشید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که تا حد امکان تعامل (لایک، کامنت، ذخیره و کلیک) را افزایش دهید. اگر کنجکاو هستید که چگونه می توان این کار را در سال 2022 انجام داد؛ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. نحوه […]

بیشتر بخوانید
مارس 3, 2022
آموزش کسب فالوور در اینستا

چگونه می توانیم به صورت طبیعی در اینستاگرام فالورر جذب کنیم؟ در ادامه این مطلب چندین راهکار کاربردی برای این هدف به شما ارائه خواهیم داد. بهترین راهکار های کسب فالوور اینستاگرام 1. به افراد دلیلی بدهید که شما را دنبال کنند. به جای اینکه (یا علاوه بر) فقط اعتبار، شعار یا ارزش پیشنهادی خود […]

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین برنامه های افزایش فالوور

اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است. افراد و برندها به طور مداوم از این برنامه استفاده می کنند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و محبوبیت کسب کنند. به عبارت ساده، هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، محبوبیت بیشتری خواهید داشت.   معرفی […]

بیشتر بخوانید
مارس 1, 2022
چطور خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ + معرفی سایت های داخلی و خارجی خرید فالوور

راه اندازی یک کسب و کار در اقتصاد مدرن به این معنی است که باید از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده کنید و صرف نظر از صنعت خود، می خواهید فالوورهای زیادی در اینستاگرام داشته باشید. برای ایجاد فالوور، همیشه این گزینه وجود دارد که هر روز ساعت‌ها با حساب اینستاگرام خود کار […]

بیشتر بخوانید
فالورهای واقعی چه ویژگی هایی دارند؟

اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند نتایج باورنکردنی را برای برندهایی که به خوبی از آن استفاده می کنند؛ ایجاد کند. اما انتخاب اینفلوئنسر با فالوورهای واقعی برای بازدهی بالای کمپین بسیار اهمیت دارد. بنابرین پیش نیاز اصلی برای کار یک کمپین این است که از اینفلوئنسرهای واقعی برای انتشار پیام برند استفاده کند. افراد بی‌وجدان آنلاینی […]

بیشتر بخوانید
فوریه 27, 2022
بهترین ابزار های مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه، اینستاگرام دیگر یک شبکه اجتماعی عادی نیست؛ زیرا، بسیاری از افراد با استفاده از این شبکه به توسعه کسب‌وکار خود پرداخته‌اند و خدمات و محصولاتشان را از این طریق به دیگران معرفی می‌کنند. خوشبختانه ابزارهای جدید اینستاگرام، مدیریت این شبکه را آسان‌تر کرده است. در این مقاله سعی کرده‌‌ایم تا تعدادی از بهترین ابزارهای […]

بیشتر بخوانید
5 نکته برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام

اینستاگرام در سال 2010 با این ایده تأسیس شد که “هر فردی یک صدای بصری در درون دارد.” اینستاگرام در اصل یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس برای عکس‌های توله‌سگ‌ها و #foodporn بود، امروزه این شرکت به یک غول رسانه‌ای تبدیل شده است و به برندها و دنبال‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای زنده، استوری و […]

بیشتر بخوانید
فوریه 25, 2022
بهترین روش های افزایش کامنت اینستاگرام

بسیاری از افراد تصور می کنند که تعداد لایک ها یکی از اولین معیارهای اجتماعی است که عملکرد پست را نشان می دهد؛ اما در واقع کامنت ها در اینستاگرام هنوز به عنوان یک شاخص پیشرو برای بسیاری از برندها شناخته می شوند. کامنت های معنا دار از سوی مخاطبان واقعی، به افزایش اینگیجمنت پیج […]

بیشتر بخوانید