وبلاگ
چطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟
چطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟
فوریه 4, 2022

چطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟

فالوورهای فیک اینستاگرام، حساب‌هایی هستند که معمولاً با هدف  افزایش نرخ فالو و تعامل سایر حساب‌های اینستاگرام ساخته می شوند. ممکن است شما نیز بار ها به پروفایل اینستاگرام با هزاران فالوور اما کمتر از ده لایک در پست‌های آن‌ها برخورد کرده باشید. این نکته یکی از مواردی است که به شما کمک می کند تا فالوور فیک را تشخیص دهید. در ادامه این مطلب درباره سایر روش های شناسایی فالوور های فیک بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟

فالوورهای فیک در اینستاگرام

اکانت های فیک می توانند با چندین هدف ایجاد شوند. آنها می توانند به عنوان یک حساب ثانویه ساخته شوند که به دلایل مختلفی از آن استفاده می کنید. لزوماً به این معنی نیست که شما از حساب فیک خود برای دنبال کردن سایر کاربران اینستاگرام یا مشاهده محتوای آنها استفاده می کنید تا متوجه نشوند که شما هستید. از سوی دیگر، این دقیقاً همان چیزی است که برخی از اکانت های فیک اینستاگرام برای آن ایجاد می شوند.

فالوورهای فیک به دلایل متفاوتی ساخته می شوند و معمولاً برای افزایش تعداد فالوورها برای حساب های بزرگتر و محبوب تر است. خواه این اکانت متعلق به یک تأثیرگذار برند باشد یا یک کسب و کار کوچک، بسیاری از کاربران اینستاگرام فالوورهای تقلبی می خرند تا به نظر برسند که مخاطبان بیشتری دارند.

همچنین بخوانید : آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟

علاوه بر این، فالوورهای فیک می توانند حساب های ربات باشند، که نرم افزاری هستند که تعاملات را خودکار می کنند و فالوورهای یک حساب خاص را افزایش می دهند. حتی می‌توان آن‌ها را طوری برنامه‌ریزی کرد که به‌طور خودکار حساب‌هایی را دنبال کنند که با حساب اصلی «محبوب» درگیر هستند.

 

نشانه های فالوورهای فیک در اینستاگرام

متأسفانه، هیچ روشی برای تعیین قطعی اینکه آیا اکانت اینستاگرام فالوورهای فیک دارد یا نه، وجود ندارد. با این حال، چندین نشانه ساده  برای چک کردن این موضوع وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • اعداد غیر عادی که مطابقت ندارند.

اعداد «غیرعادی» یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌هایی هستند که نشان می‌دهند یک حساب اینستاگرام فالوورهای فیک دارد. این شامل فالوورها، لایک ها، نظرات و تعاملات مشابه است. این به ویژه در مورد تعداد فالوورها و تعداد حساب هایی که آنها دنبال می کنند صدق می کند.

به عنوان مثال، اگر آنها 100000 فالوور داشته باشند اما فقط 200 کاربر اینستاگرام را دنبال کنند، این اکانت به نوعی فیک به نظر می رسد. البته اینفلوئنسر ها و سلبریتی ها این گونه هستند اما معمولا این موضوع برای پیج های جدید اندکی عجیب و غیرواقعی به نظر می رسد.

یکی دیگر از نشانه‌هایی که نشان می‌دهد یک اکانت فالوورهای فیک دارد، این است که تعداد فالوورهای زیادی داشته باشد و در هر پست فقط تعداد انگشت شماری لایک داشته باشد.

جطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟

  • هرزنامه یا نظرات عمومی

یک راه عالی برای شناسایی فالوورهای فیک، خواندن نظرات زیر پست های حساب کاربری است. حساب‌های دارای فالوورهای فیک معمولاً نظرات زیادی در مورد پست‌های خود ندارند، و زمانی که دارند، بسیار عمومی هستند. معمولاً نظراتی مانند «عکس خوب»، «عکس خوب» یا «وای» به این موضوع اشاره می‌کنند.

گاهی اوقات نظرات ممکن است کاملا بی ربط باشند یا منطقی نباشند. همچنین ممکن است به هیچ وجه با پست واقعی مرتبط نباشند. هدف این نوع نظرات معمولاً تبلیغ چیزی است. نظرات اکانت های فیک گاهی اوقات ممکن است اجباری و بیش از حد مثبت به نظر برسد، گویی که هدف این نظر متقاعد کردن شما برای خرید یک محصول یا تعامل با آن حساب است.

  • پروفایل های غیر واقعی یا خالی

یکی دیگر از نشانه های آشکار فیک بودن حسابی که مشاهده می کنید، کمبود اطلاعات شخصی در پروفایل است. اکانت های فیک اینستاگرام معمولاً هیچ عکس پروفایل، بیو یا اطلاعات تماس  ندارند. آنها همچنین تمایل به نام کاربری بسیار طولانی و عمومی دارند (به عنوان مثال، “user56792749”). این نوع از فالوورهای فیک به احتمال زیاد حساب های ربات هستند.

از طرف دیگر، فالوورهای فیک می توانند تصاویر پروفایل زنان و مردان خوش تیپ داشته باشند تا شما را واقعی تصور کنید. این فالوورهای تقلبی تلاش بیشتری برای پروفایل خود می کنند و حتی می توانند بایوس کوتاه و چند پست اضافه کنند. با این حال، عکس‌ها و پست‌های پروفایل آنها معمولاً عکس‌های استوک یا عکس‌هایی هستند که از پروفایل‌های دیگر گرفته‌اند. بایوس آنها معمولاً از حساب های دیگر نیز کپی می شود.

در نهایت، برخی از فالوورهای فیک دارای حساب های خصوصی و قفل شده هستند، بنابراین شما نمی توانید چیزی را که آنها پست می کنند مشاهده کنید. پست یک کاربر می تواند چیزهای زیادی در مورد آنها بگوید. به عنوان مثال، فالوورهای فیک معمولاً دارای پست های عمومی هستند که همه به طور همزمان ارسال می شوند. اگر متوجه شدید که پست‌های آن‌ها شامل تخفیف یا تبلیغات می‌شود، نشانه آن است که یک اکانت واقعی نیست.

جطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟

  • نرخ تعامل پایین

فالوورهای فیک معمولاً با پروفایل های دیگر درگیر نمی شوند. وقتی به پروفایل آنها می روید، به تعداد حساب هایی که آنها را دنبال می کنند و چند نفر آنها را دوباره دنبال می کنند نگاه کنید. اگر اعداد پایینی می‌بینید، می‌تواند نشان دهد که پروفایل واقعی نیست. حتی اگر نمایه‌های آن‌ها خصوصی است، همچنان می‌توانید نسبت فالوور-فالو را ببینید.

اگر حساب آنها عمومی است، می توانید ببینید که آیا آنها چیزی پست کرده اند یا خیر. این نوع پروفایل ها تمایل به ارسال پست های عمومی، گاهی اوقات حتی مطالب تبلیغاتی دارند.

نرخ تعامل یا فعالیت پایین نیز با حساب اتفاق می افتد با فالوورهای فیک یا اینفلوئنسرهای فیک. اینفلوئنسرهای واقعی اهمیت ارسال منظم محتوا برای حفظ فالوورهای خود و جذب افراد جدید را درک می کنند.

چرا اکانت های اینستاگرام فالوورهای فیک می خرند؟

در دنیای دیجیتال و پر سرعت امروز، شهرت رسانه های اجتماعی تا حد زیادی ارزشمند است. هرچه تعداد لایک ها، بازدیدها، کامنت ها و فالوورهای یک اکانت اینستاگرام بیشتر باشد، شانس بیشتری برای قرار گرفتن در معرض مخاطبان خواهد داشت. اگر می خواهید فالوور های با کیفیتی داشته باشید پیشنهاد می کنیم از خدمات خرید فالوور ارزان فالوور پرو استفاده کنید

در حالی که ممکن است دسترسی گسترده‌تر برای حساب‌های معمولی ضروری نباشد، تأثیرگذاران و مشاغل کوچک قطعاً می‌توانند از کانون توجه بهره ببرند. به همین دلیل است که بسیاری از اکانت‌های محبوب محبوب، فالوورهای فیک می‌خرند.

فالوورهای فیک که ربات های اینستاگرام هستند را می توان طوری برنامه ریزی کرد که شبانه روز کار کنند تا حساب شما فعال بماند.  مسئله اصلی خرید اکانت های فیک این است که نسبت نامتعادلی ایجاد می کنند. اگر می‌خواهید یک اینفلوئنسر باشید اما فالوورهای فیک بخرید، به خودتان لطفی نمی‌کنید، زیرا بر کسی «تأثیر» نمی‌گذارید. این فالوورها معمولاً پس از زدن دکمه فالو با نمایه درگیر نمی شوند.

همچنین بخوانید : هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

بسیاری از ابزارهای حسابرسی اینستاگرام و برنامه های شخص ثالث وجود دارند که ادعا می کنند با تجزیه و تحلیل واقعی بودن یک حساب، می توانند فالوورهای فیک را شناسایی کنند.  آنها معمولا یک کلاهبرداری هستند، زیرا هیچ راهی برای اطلاع از دقیق بودن نتایج آنها وجود ندارد. بنابراین، شما باید از این نوع خدمات دوری کنید.

از آنجایی که داشتن اکانت های غیر معتبر به نفع اینستاگرام نیست، این برنامه به طور مرتب فالوورهای فیک را حذف می کند. اینستاگرام نه تنها حساب‌هایی را که از برنامه‌های شخص ثالث برای جذب فالوور استفاده می‌کنند شناسایی می‌کند، بلکه تمام لایک‌ها، نظرات و فالوهای ایجاد شده توسط حساب‌های فیک را نیز حذف می‌کند. اینستاگرام فالوورهای فیک را با ابزارهای یادگیری ماشینی خود شناسایی می کند.

جمع بندی

جعل اطلاعات آنلاین هرگز آسان تر نبوده است. این موضوع در خصوص فالوور ها و لایک فیک نیز صدق می کند. اینستاگرام محل رایج اطلاعات نادرست، اعداد فیک و محتوای نادرست است. در حالی که هیچ راهی برای اطمینان از وجود فالوورهای فیک در یک حساب وجود ندارد، اما نشانه های زیادی وجود دارد که به کاربران غیراصیل اینستاگرام اشاره می کند. ما در این مطلب به مهم ترین این روش ها اشاره کردیم.

 

 

مقالات مرتبط

مارس 9, 2022
الگوریتم لایک اینستاگرام چیست؟

“اینستاگرام چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی برای من اول نمایش داده شود؟” “چرا برخی از پست های من بیشتر از بقیه بازدید می کنند؟” “Instagram چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی را در Explore به من نشان دهد؟” این ها سوالاتی که است ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد. ما […]

بیشتر بخوانید
مارس 7, 2022
از کجا فالوور اینستاگرام بخریم؟ معرفی بهترین سایت ها برای خرید فالوور واقعی

هرچه بیشتر لایک کنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، فالوورهای بیشتری خواهید داشت. هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، برندها و شرکت های بیشتری علاقه مند به حمایت از شما خواهند بود و حاضرند مبلغ زیادی را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به شما بپردازند. ارزش اکانت اینستاگرام هم برای صاحبان برند و […]

بیشتر بخوانید
دلایل کاهش تعداد لایک در اینستاگرام

عملکرد درونی اینستاگرام همیشه در حال تغییر است. همگام شدن با همه چیز ممکن است دشوار باشد. گاهی اوقات این تغییرات باعث می شود که این سوال را از خود بپرسید “چرا من ناگهان لایک کمتری در اینستاگرام دریافت می کنم؟” با توجه به اینکه لایک یکی از راه هایی است که به شما کمک […]

بیشتر بخوانید
مارس 5, 2022
ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ساعت ها صرف برنامه ریزی و تولید محتوا برای اینستاگرام می کنید. برای لحظه‌ای کوتاه و پس از فشردن دکمه انتشار؛ باید نتایج زحمات خود را ببینید.  چگونه با انتشار محتوای عالی، فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید؟ هیچ راهنمای گام به گامی برای رشد اینستاگرام وجود ندارد. اما تکینک ها و ترفند هایی […]

بیشتر بخوانید
الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

اگر می‌خواهید رتبه خود را با الگوریتم اینستاگرام بهبود بخشید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که تا حد امکان تعامل (لایک، کامنت، ذخیره و کلیک) را افزایش دهید. اگر کنجکاو هستید که چگونه می توان این کار را در سال 2022 انجام داد؛ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. نحوه […]

بیشتر بخوانید
مارس 3, 2022
آموزش کسب فالوور در اینستا

چگونه می توانیم به صورت طبیعی در اینستاگرام فالورر جذب کنیم؟ در ادامه این مطلب چندین راهکار کاربردی برای این هدف به شما ارائه خواهیم داد. بهترین راهکار های کسب فالوور اینستاگرام 1. به افراد دلیلی بدهید که شما را دنبال کنند. به جای اینکه (یا علاوه بر) فقط اعتبار، شعار یا ارزش پیشنهادی خود […]

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین برنامه های افزایش فالوور

اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است. افراد و برندها به طور مداوم از این برنامه استفاده می کنند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و محبوبیت کسب کنند. به عبارت ساده، هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، محبوبیت بیشتری خواهید داشت.   معرفی […]

بیشتر بخوانید
مارس 1, 2022
چطور خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ + معرفی سایت های داخلی و خارجی خرید فالوور

راه اندازی یک کسب و کار در اقتصاد مدرن به این معنی است که باید از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده کنید و صرف نظر از صنعت خود، می خواهید فالوورهای زیادی در اینستاگرام داشته باشید. برای ایجاد فالوور، همیشه این گزینه وجود دارد که هر روز ساعت‌ها با حساب اینستاگرام خود کار […]

بیشتر بخوانید
فالورهای واقعی چه ویژگی هایی دارند؟

اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند نتایج باورنکردنی را برای برندهایی که به خوبی از آن استفاده می کنند؛ ایجاد کند. اما انتخاب اینفلوئنسر با فالوورهای واقعی برای بازدهی بالای کمپین بسیار اهمیت دارد. بنابرین پیش نیاز اصلی برای کار یک کمپین این است که از اینفلوئنسرهای واقعی برای انتشار پیام برند استفاده کند. افراد بی‌وجدان آنلاینی […]

بیشتر بخوانید
فوریه 27, 2022
بهترین ابزار های مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه، اینستاگرام دیگر یک شبکه اجتماعی عادی نیست؛ زیرا، بسیاری از افراد با استفاده از این شبکه به توسعه کسب‌وکار خود پرداخته‌اند و خدمات و محصولاتشان را از این طریق به دیگران معرفی می‌کنند. خوشبختانه ابزارهای جدید اینستاگرام، مدیریت این شبکه را آسان‌تر کرده است. در این مقاله سعی کرده‌‌ایم تا تعدادی از بهترین ابزارهای […]

بیشتر بخوانید
5 نکته برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام

اینستاگرام در سال 2010 با این ایده تأسیس شد که “هر فردی یک صدای بصری در درون دارد.” اینستاگرام در اصل یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس برای عکس‌های توله‌سگ‌ها و #foodporn بود، امروزه این شرکت به یک غول رسانه‌ای تبدیل شده است و به برندها و دنبال‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای زنده، استوری و […]

بیشتر بخوانید
فوریه 25, 2022
بهترین روش های افزایش کامنت اینستاگرام

بسیاری از افراد تصور می کنند که تعداد لایک ها یکی از اولین معیارهای اجتماعی است که عملکرد پست را نشان می دهد؛ اما در واقع کامنت ها در اینستاگرام هنوز به عنوان یک شاخص پیشرو برای بسیاری از برندها شناخته می شوند. کامنت های معنا دار از سوی مخاطبان واقعی، به افزایش اینگیجمنت پیج […]

بیشتر بخوانید