چطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟

جطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟

فالوورهای فیک اینستاگرام، حساب‌هایی هستند که معمولاً با هدف  افزایش نرخ فالو و تعامل سایر حساب‌های اینستاگرام ساخته می شوند. ممکن است شما نیز بار ها به پروفایل اینستاگرام با هزاران فالوور اما کمتر از ده لایک در پست‌های آن‌ها برخورد کرده باشید. این نکته یکی از مواردی است که به شما کمک می کند تا فالوور فیک را تشخیص دهید. در ادامه این مطلب درباره سایر روش های شناسایی فالوور های فیک بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟

فالوورهای فیک در اینستاگرام

اکانت های فیک می توانند با چندین هدف ایجاد شوند. آنها می توانند به عنوان یک حساب ثانویه ساخته شوند که به دلایل مختلفی از آن استفاده می کنید. لزوماً به این معنی نیست که شما از حساب فیک خود برای دنبال کردن سایر کاربران اینستاگرام یا مشاهده محتوای آنها استفاده می کنید تا متوجه نشوند که شما هستید. از سوی دیگر، این دقیقاً همان چیزی است که برخی از اکانت های فیک اینستاگرام برای آن ایجاد می شوند.

فالوورهای فیک به دلایل متفاوتی ساخته می شوند و معمولاً برای افزایش تعداد فالوورها برای حساب های بزرگتر و محبوب تر است. خواه این اکانت متعلق به یک تأثیرگذار برند باشد یا یک کسب و کار کوچک، بسیاری از کاربران اینستاگرام فالوورهای تقلبی می خرند تا به نظر برسند که مخاطبان بیشتری دارند.

همچنین بخوانید : آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟

علاوه بر این، فالوورهای فیک می توانند حساب های ربات باشند، که نرم افزاری هستند که تعاملات را خودکار می کنند و فالوورهای یک حساب خاص را افزایش می دهند. حتی می‌توان آن‌ها را طوری برنامه‌ریزی کرد که به‌طور خودکار حساب‌هایی را دنبال کنند که با حساب اصلی «محبوب» درگیر هستند.

نشانه های فالوورهای فیک در اینستاگرام

متأسفانه، هیچ روشی برای تعیین قطعی اینکه آیا اکانت اینستاگرام فالوورهای فیک دارد یا نه، وجود ندارد. با این حال، چندین نشانه ساده  برای چک کردن این موضوع وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • اعداد غیر عادی که مطابقت ندارند.

اعداد «غیرعادی» یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌هایی هستند که نشان می‌دهند یک حساب اینستاگرام فالوورهای فیک دارد. این شامل فالوورها، لایک ها، نظرات و تعاملات مشابه است. این به ویژه در مورد تعداد فالوورها و تعداد حساب هایی که آنها دنبال می کنند صدق می کند.

به عنوان مثال، اگر آنها 100000 فالوور داشته باشند اما فقط 200 کاربر اینستاگرام را دنبال کنند، این اکانت به نوعی فیک به نظر می رسد. البته اینفلوئنسر ها و سلبریتی ها این گونه هستند اما معمولا این موضوع برای پیج های جدید اندکی عجیب و غیرواقعی به نظر می رسد.

یکی دیگر از نشانه‌هایی که نشان می‌دهد یک اکانت فالوورهای فیک دارد، این است که تعداد فالوورهای زیادی داشته باشد و در هر پست فقط تعداد انگشت شماری لایک داشته باشد.

جطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟

  • هرزنامه یا نظرات عمومی

یک راه عالی برای شناسایی فالوورهای فیک، خواندن نظرات زیر پست های حساب کاربری است. حساب‌های دارای فالوورهای فیک معمولاً نظرات زیادی در مورد پست‌های خود ندارند، و زمانی که دارند، بسیار عمومی هستند. معمولاً نظراتی مانند «عکس خوب»، «عکس خوب» یا «وای» به این موضوع اشاره می‌کنند.

گاهی اوقات نظرات ممکن است کاملا بی ربط باشند یا منطقی نباشند. همچنین ممکن است به هیچ وجه با پست واقعی مرتبط نباشند. هدف این نوع نظرات معمولاً تبلیغ چیزی است. نظرات اکانت های فیک گاهی اوقات ممکن است اجباری و بیش از حد مثبت به نظر برسد، گویی که هدف این نظر متقاعد کردن شما برای خرید یک محصول یا تعامل با آن حساب است.

  • پروفایل های غیر واقعی یا خالی

یکی دیگر از نشانه های آشکار فیک بودن حسابی که مشاهده می کنید، کمبود اطلاعات شخصی در پروفایل است. اکانت های فیک اینستاگرام معمولاً هیچ عکس پروفایل، بیو یا اطلاعات تماس  ندارند. آنها همچنین تمایل به نام کاربری بسیار طولانی و عمومی دارند (به عنوان مثال، “user56792749”). این نوع از فالوورهای فیک به احتمال زیاد حساب های ربات هستند.

از طرف دیگر، فالوورهای فیک می توانند تصاویر پروفایل زنان و مردان خوش تیپ داشته باشند تا شما را واقعی تصور کنید. این فالوورهای تقلبی تلاش بیشتری برای پروفایل خود می کنند و حتی می توانند بایوس کوتاه و چند پست اضافه کنند. با این حال، عکس‌ها و پست‌های پروفایل آنها معمولاً عکس‌های استوک یا عکس‌هایی هستند که از پروفایل‌های دیگر گرفته‌اند. بایوس آنها معمولاً از حساب های دیگر نیز کپی می شود.

در نهایت، برخی از فالوورهای فیک دارای حساب های خصوصی و قفل شده هستند، بنابراین شما نمی توانید چیزی را که آنها پست می کنند مشاهده کنید. پست یک کاربر می تواند چیزهای زیادی در مورد آنها بگوید. به عنوان مثال، فالوورهای فیک معمولاً دارای پست های عمومی هستند که همه به طور همزمان ارسال می شوند. اگر متوجه شدید که پست‌های آن‌ها شامل تخفیف یا تبلیغات می‌شود، نشانه آن است که یک اکانت واقعی نیست.

جطور فالوور فیک را تشخیص دهیم؟

  • نرخ تعامل پایین

فالوورهای فیک معمولاً با پروفایل های دیگر درگیر نمی شوند. وقتی به پروفایل آنها می روید، به تعداد حساب هایی که آنها را دنبال می کنند و چند نفر آنها را دوباره دنبال می کنند نگاه کنید. اگر اعداد پایینی می‌بینید، می‌تواند نشان دهد که پروفایل واقعی نیست. حتی اگر نمایه‌های آن‌ها خصوصی است، همچنان می‌توانید نسبت فالوور-فالو را ببینید.

اگر حساب آنها عمومی است، می توانید ببینید که آیا آنها چیزی پست کرده اند یا خیر. این نوع پروفایل ها تمایل به ارسال پست های عمومی، گاهی اوقات حتی مطالب تبلیغاتی دارند.

نرخ تعامل یا فعالیت پایین نیز با حساب اتفاق می افتد با فالوورهای فیک یا اینفلوئنسرهای فیک. اینفلوئنسرهای واقعی اهمیت ارسال منظم محتوا برای حفظ فالوورهای خود و جذب افراد جدید را درک می کنند.

چرا اکانت های اینستاگرام فالوورهای فیک می خرند؟

در دنیای دیجیتال و پر سرعت امروز، شهرت رسانه های اجتماعی تا حد زیادی ارزشمند است. هرچه تعداد لایک ها، بازدیدها، کامنت ها و فالوورهای یک اکانت اینستاگرام بیشتر باشد، شانس بیشتری برای قرار گرفتن در معرض مخاطبان خواهد داشت. اگر می خواهید فالوور های با کیفیتی داشته باشید پیشنهاد می کنیم از خدمات خرید فالوور ارزان فالوور پرو استفاده کنید

در حالی که ممکن است دسترسی گسترده‌تر برای حساب‌های معمولی ضروری نباشد، تأثیرگذاران و مشاغل کوچک قطعاً می‌توانند از کانون توجه بهره ببرند. به همین دلیل است که بسیاری از اکانت‌های محبوب محبوب، فالوورهای فیک می‌خرند.

فالوورهای فیک که ربات های اینستاگرام هستند را می توان طوری برنامه ریزی کرد که شبانه روز کار کنند تا حساب شما فعال بماند.  مسئله اصلی خرید اکانت های فیک این است که نسبت نامتعادلی ایجاد می کنند. اگر می‌خواهید یک اینفلوئنسر باشید اما فالوورهای فیک بخرید، به خودتان لطفی نمی‌کنید، زیرا بر کسی «تأثیر» نمی‌گذارید. این فالوورها معمولاً پس از زدن دکمه فالو با نمایه درگیر نمی شوند.

همچنین بخوانید : هزار فالوور اول اینستاگرام را چطور کسب کنم؟

بسیاری از ابزارهای حسابرسی اینستاگرام و برنامه های شخص ثالث وجود دارند که ادعا می کنند با تجزیه و تحلیل واقعی بودن یک حساب، می توانند فالوورهای فیک را شناسایی کنند.  آنها معمولا یک کلاهبرداری هستند، زیرا هیچ راهی برای اطلاع از دقیق بودن نتایج آنها وجود ندارد. بنابراین، شما باید از این نوع خدمات دوری کنید.

از آنجایی که داشتن اکانت های غیر معتبر به نفع اینستاگرام نیست، این برنامه به طور مرتب فالوورهای فیک را حذف می کند. اینستاگرام نه تنها حساب‌هایی را که از برنامه‌های شخص ثالث برای جذب فالوور استفاده می‌کنند شناسایی می‌کند، بلکه تمام لایک‌ها، نظرات و فالوهای ایجاد شده توسط حساب‌های فیک را نیز حذف می‌کند. اینستاگرام فالوورهای فیک را با ابزارهای یادگیری ماشینی خود شناسایی می کند.

جمع بندی

جعل اطلاعات آنلاین هرگز آسان تر نبوده است. این موضوع در خصوص فالوور ها و لایک فیک نیز صدق می کند. اینستاگرام محل رایج اطلاعات نادرست، اعداد فیک و محتوای نادرست است. در حالی که هیچ راهی برای اطمینان از وجود فالوورهای فیک در یک حساب وجود ندارد، اما نشانه های زیادی وجود دارد که به کاربران غیراصیل اینستاگرام اشاره می کند. ما در این مطلب به مهم ترین این روش ها اشاره کردیم.

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
چت در واتس آپ!
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام، چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟