شاخ های اینستاگرام و ضربه عظیمی به فرهنگ ایرانی

این روز ها در فضای اینستاگرام فضایی تاریک و کاملا مغایر با فرهنگ ایرانی بر قرار شده است . افرادی که با دست زدن به کار هایی عجیب و کاملا هم برنامه ریزی شده اقدام به انتشار ویدیو ها و تصاویر در این فضا میکنند این افراد که ما آن ها را به عنوان شاخ های اینستاگرام  و خودم به عنوان لجن های فضای مجازی میشناسم مثل ویروسی در حال پخش شدن در اینستاگرام هستند.

شاخ-های-اینستاگرام

این افراد داشتن فالوور هایی بسیار بالا و اقدامات و کار هایی عجیب به شهرت میرسند .

بخوانید : مقایسه سروش و تلگرام 

اما شهرت در عوض چی ؟؟

این افراد که اینستاگرام را به طور کامل فتح کرده اند در حال نابودی فرهنگ ایرانی هستند تصور کنید فردی خارجی وارد پیج مسعود ترکیبی و یا بهادر وحشی از فاضلاب های اینستاگرام شوند چه حسی به آن فرد دست خواهد داد؟؟ 

هدف از این فعالیت شاخ های اینستاگرام چیست ؟؟

پاسخ بسیار راحت است آنها هر کاری میکنند نه برای شاد بودنشان استدو نه برای شادی ما آنها هدفشان از این کار ها جذب فالوور و افزایش فالوور برای دریافات تبلیغات و افزایش درآمد هستند .

 بخوانید : خرید لایک ارزان 

 

بزرگترین حامیان و اسپاسنسر های این افراد سایت های غمار و شرط بندی فوتبال هستند که متاسفانه بسیار زیاد در حال فعالیت و گسترده شدن هستند و نیازمند پیگیری مسولین نیز میباشد چرا که در صورت فیلتر کردن گسترده این سایت ها فاضلاب های مجازی بزرگترین اسپانسر های خود را از دست خواهند داد .

ما در برخورد با فاضلاب های مجازی باید چکار کنیم؟

پاسخ ساده است تنها باید از سه نقطه بالای پیجشان گزینه ریپورت را انتخاب کنید همین (:

امیدوارم که این مقاله شما را با اهداف شوم این افراد آشنا کرده باشد . باشد تا اینستاگرام از لوس وجود این گونه افراد پاک شود .

 

 

اگر در بازگردانی پیج هک شده خودتان مشکل دارید از این صفحه بازدید کنید

همچنین بخوانید

صفر تا صد همه ی مشکلاتی که می تواند در اینستاگرام برایتان به وجود بیاید!