از کجا بفهمیم چه کسانی مرا ریپورت کرده اند؟

از کجا بفهمیم چه کسانی مرا ریپورت کرده اند

اگر یک روز از خواب بیدار شدید و متوجه شدید که اکانت اینستاگرام شما به حالت تعلیق درآمده است به احتمال زیاد شما در اینستاگرام ریپورت شده‌اید! یکی از سوالاتی که در آن لحظه ذهن شما را درگیر می‌کند این است که چه کسانی مرا ریپورت کرده‌اند؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه در کمتر از چند دقیقه بفهمید چه کسانی شما را ریپورت کرده‌اند.

از کجا بفهمیم چه کسانی مرا ریپورت کرده اند؟

روش‌های زیادی برای پیدا کردن افرادی که شما را ریپورت کرده‌اند وجود دارد که در ادامه به طور ساده و سریع آن‌ها را به شما معرفی ‌می‌کنیم.

کامنت‌ها را بررسی کنید.

یکی از کارآمدترین روش‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن کسانی که شما را ریپورت کرده‌اند را بیابید این است که آخرین کامنت‌های خود را بررسی کنید. با بررسی کامنت‌های خود می‌توانید متوجه شوید که آیا کسی در کامنت‌ها به شما انتقاد شدیدی کرده است و یا به نوعی مخالف خود را با شما و محتوای شما اعلام کرده است یا خیر.

اگر جواب بله است، به احتمال بسیار زیاد آن شخص و یا اشخاص شما را ریپورت کرده‌اند. پس اولین روش موثر برای یافتن کسانی که ما را ریپورت کرده‌اند این است که آخرین کامنت‌های پیج خود را بررسی کرده و به دنبال کامنت‌هایی منفی در میان آن باشید.

پیغام‌های خصوصی را بررسی کنید.

بدیهی است که شما باید پیغام‌هایی که در دایرکت اینستاگرام برای شما ارسال می‌شود را بررسی کنید. در برخی مواقع افرادی که نسبت به محتوای پیج اینستاگرام شما انتقاد دارند و از آن‌ها خوششان نمی‌آید، در دایرکت به شما پیغام داده و از شما می‌خواهند که آن‌ها را پاک کنید و ممکن است شما را تهدید نیز بکنند.

بنابراین دایرکت خود را بررسی کنید و در آنجا به دنبال پیغام‌هایی منفی باشید. شما بعد از باز کردن دایرکت اینستاگرامتان باید پیغام‌هایی که از افراد ناشناس ارسال شده است را نیز بررسی کنید، معمولاً پیغام‌هایی که از طرف افراد ناشناس ارسال می‌شوند به صورت عادی برای شما قابل نمایش نبوده و شما می‌بایست درخواست آن پیام را قبول کنید تا بتوانید آن پیام را مشاهده کنید.

در برخی اوقات ممکن است کابران به این دلیل که شما پیغام‌های آنان را نخوانده و به آن‌ها پاسخ نداده‌اید عصبانی شده و پیج شما را ریپورت کنند.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
چت در واتس آپ!
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام، چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟