روش های کسب در آمد از کانال تلگرام

روش های کسب در آمد از کانال تلگرام

امروزه با افزایش مخاطبین پیام رسان تلگرام در جهان و به خصوص ایران بحث کسب در آمد از این شبکه اجتماعی بسیار داغ شده است که ما در امروز فقط به برسی بخش روش های کسب در آمد از کانال تلگرام  خواهیم پرداخت با فالوور پرو مرجع خرید فالوور ارزان و بازگردانی پیج هک شده همراه باشید 

1 – کانال آموزشی 

به جای اینکه وقتتان را صرف زدن کانالی با موضوعات مختلف به صورت در هم و برهم بکنید میتوانید در یک حوزه مشخص به صورت تخصصی کار کنید . برای مثال به جای اینکه بیایید و کانالی با موضوعات بازاریابی موفقیت سرگرمی به صورت یکجا ایجاد کنید یک کانال برای مثال با موضوع آشپزی ایجاد کنید و به صورت تخصصی در آن فعالیت کنید .

در آمد این نوع کانال از کجاست؟

شما میتوانید با مراجعه به موسسات و انتشارات و کسانی که در آن حوزه تخصص دارند بروید و ازشان درخواست تبلیغ در کانالتان یا همکاری در فروش را بکنید . البته با بزرگ شدن کانال شما این طور موسسات و شرکت ها به سراغ شما برای تبلیغات خواهند آمد .

بخوانید : راز های موفقیت کسب و کار ها در اینستاگرام

2 – کانال سرگرمی

اکثر افرادی که اقدام به ایجاد کانال سرگرمی میکنند با خودشان میگویند چون مردم عاشق سرگرمی هستند و حداقل در یک کانال سرگرمی عضویت دارند اما این رو هم باید بدونید که کانال های سرگرمی خیلی بیشتر از کانال های دیگر ایجاد شده اند یعنی رقبای شما بسیار زیاد هستند . اگر میخواهید که در این حوزه موفق شوید باید مثل بسیاری از کانال های بزرگ سرگرمی یا عکس های حرفه ای با زیر نویس کانال خودتان یا متن های بسیار عالی که در هیچ کانال دیگری نیستند بگذارید .

بخوانید : بازاریابی ویروسی چیست ؟؟

راه های درآمد این نوع کانال از کجاست ؟

تبلیغات عادی را در کانال‌تان پیاده کنید. تعرفه‌ی تبلیغات خود را براساس میانگین بازدید در زمان‌های مشخص و مدت زمان قرارگیری تبلیغات در کانال تعیین کنید و در ادامه برای بیشتر دیده‌شدن آن پست تبلیغاتی طرح‌های درآمدزایی دیگری برای مشتریان طراحی و ارائه کنید. به عنوان مثال تا مدت زمان مشخصی بعد از تبلیغات هیچ پستی در کانال‌تان منتشر نکنید یا بعد از مدت مشخصی دوباره پست را در کانال‌تان فوروارد کنید.

برای خرید فالوور ارزان کلیک کنید

برای بازگردانی پیج هک شده کلیک کنید

 

توسط | 2018-04-07T13:48:16+00:00 آوریل 7th, 2018|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه