آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب

آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب

این روز ها بحث های جنجالی در خصوص خرید فالوور وجود دارد. از یک سو بسیاری از افراد معتقدند که خرید فالوور در شروع کار بسیار می تواند موثر باشد و کمک می کند تا مخاطبان بسیاری از این طریق جذب شوند. از سویی دیگر طبق قوانین اینستاگرام، خرید فالوور کاری غیرقانونی بوده و در صورت تشخیص، منجر به بن خواهد شد. با توجه به ابهامات بسیار در این حوزه، ما تصمیم گرفتیم در ادامه این مطلب درباره خرید فالوور و قوانین اینستاگرام در این حوزه بیشتر صحبت کنیم.

آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب

اینستاگرام در مورد خرید فالوور و لایک چه می گوید؟

قبل از اینکه در مورد دلایل خرید فالوور و لایک اینستاگرام توسط مردم صحبت کنیم، بیایید ببینیم اینستاگرام در مورد آن چه می گوید.

اینستاگرام در دستورالعمل های انجمن خود می گوید:

«تعاملات معنادار و واقعی را تقویت کنید. با جمع‌آوری مصنوعی لایک، فالوور، یا اشتراک‌گذاری، پست کردن نظرات یا محتوای تکراری، یا تماس مکرر با افراد برای مقاصد تجاری بدون رضایت آنها، به ما کمک کنید از هرزنامه‌ها دور بمانیم.

همچنین بخوانید : چگونه در مدت زمان کوتاهی 10 هزار فالوور اینستاگرام جذب کنیم؟

در ازای لایک، فالوور، کامنت یا مشارکت دیگر، پول یا هدایایی پیشنهاد نکنید. محتوایی را که درگیر، تبلیغ، تشویق، تسهیل یا اعتراف به ارائه، درخواست یا تجارت نظرات یا رتبه‌بندی‌های کاربران جعلی و گمراه‌کننده است، پست نکنید.»

اگر دستورالعمل های انجمن اینستاگرام را نقض کنید چه اتفاقی می افتد؟

به طور خلاصه، اینستاگرام می‌تواند شما و محتوایتان را طبق شرایط آن‌ها از اینستاگرام و فیسبوک حذف کند.

«اگر فکر کنیم که این شرایط استفاده، خط‌مشی‌های ما (از جمله دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام ما) را نقض می‌کند یا طبق قانون مجاز یا ملزم به انجام این کار هستیم، می‌توانیم هر محتوا یا اطلاعاتی را که در سرویس به اشتراک می‌گذارید حذف کنیم.»

«ما می‌توانیم از ارائه یا توقف ارائه تمام یا بخشی از خدمات به شما (از جمله قطع یا غیرفعال کردن دسترسی شما به محصولات فیس‌بوک و محصولات شرکت فیس‌بوک) بلافاصله برای محافظت از جامعه یا خدمات خود، یا در صورت ایجاد خطر یا قرار گرفتن در معرض قانونی برای ما، خودداری کنیم. ، اگر مکرراً حقوق مالکیت معنوی دیگران را نقض می کنید یا در جایی که ما طبق قانون مجاز یا ملزم به انجام آن هستیم، این شرایط استفاده یا خط مشی های ما (از جمله دستورالعمل های انجمن اینستاگرام ما) را نقض کنید.»

آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب

با خرید فالوور چه اتفاقی می افتد؟

نتایج خرید فالوور و لایک اینستاگرام تقریباً همان چیزی است که انتظار دارید. در ادامه به تشریح دو نمونه آزمایشی می پردازیم که می تواند مزایا و معایب خرید فالور را برای شما روشن تر کند.

در اولین آزمایش، یک آژانس بازاریابی به نام Mediakix با استفاده از عکسبرداری با یک مدل و عکس‌های استوک، دو حساب «اینفلوئنسری» ایجاد کرد.

آنها اقدام به خرید فالوور برای هر دو اکانت کردند، اما فالوورهای پولی با حساب ها درگیر نشدند. برای جبران این مشکل، آن ها اقدام به خرید لایک و فالور نیز کردند.

در آزمایش دوم، AdEspresso یک حساب کاربری اینستاگرام با یک فروشگاه ایجاد کرد. آنها به رشد فالوورهای خود به روش طبیعی ادامه دادند – با ارسال محتوای جذاب با استفاده از هشتگ های مرتبط. سپس فعالیت‌های ارگانیک اینستاگرام خود را متوقف کردند و به خرید فالوور روی آوردند.

پس از پایان آزمایش، آنها تعداد فالوورها، تعامل و فروش را از فعالیت‌های ارگانیک اینستاگرام و فالوورهای پولی خود مقایسه کردند. هر دو روش به افزایش تعداد فالوور اکانت اینستاگرام کمک کرده بودند.

اما وقتی به تعامل نگاه می کنیم، فعالیت ارگانیک دو برابر بیشتر از فالوورهای پولی آنها لایک و کامنت ایجاد کرد. فعالیت ارگانیک نیز باعث افزایش فروش در فروشگاه شد، چیزی که فالوورهای پولی این کار را نکردند.

از نتایج این آزمایش می توان نتیجه گرفت با اینکه با خرید فالوور یا لایک می توان در مدت زمان کوتاهی به اهداف تجاری روی کاغذ دست یافت، اما نتایج ارگانیک و تعامل هایی که در اینستاگرام اولویت دارند از این طریق قابل دسترسی نخواهد بود.

آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب
AACHEN, GERMANY AUGUST 2019: Woman holding a Apple iPhone opening Instagram app. Instagram is a social media sharing plattform

مزایای خرید فالوور و لایک اینستاگرام

  1. در سطح اعداد چشمگیر هستند.

فرض کنید شخصی در اینستاگرام به دنبال یک کمدین می‌گردد و دو اکانت می‌بیند. یک کمدین کمی بیش از 200 دنبال کننده دارد و دیگری بیش از 200000 دنبال کننده دارد.

بدون بررسی بیشتر، می توان فرض کرد که کمدین دوم مخاطبان بیشتری را جذب کرده است، زیرا آنها از اولی خنده دار تر هستند. بنابرین خرید فالور در کوتاه مدت میتواند مخاطبان بیشتری برای شما جذب کند.

2. نمایش پست در بخش اکسپلورر

خرید تعامل (لایک و کامنت) برای یک پست جدید ممکن است به نمایش آن در تب Explore برای کاربران مرتبط اینستاگرام کمک کند.

همچنین می‌تواند شانس پست شما را برای قرار گرفتن برترین پست برای هشتگی که افراد زیادی دنبال می‌کنند، افزایش دهد.

هر دوی این موارد به شما کمک می کنند تا محتوای اینستاگرام خود را در معرض دید مخاطبان جدید قرار دهید. تب اکسپلورر حتی یک لینک فالو در کنار نمایه شما قرار می دهد تا افراد جدید بتوانند شما را دنبال کنند.

از این رو، خرید تعامل برای یک پست عالی با هشتگ های مناسب نیز می تواند منجر به افزایش فالوورهای ارگانیک شود.

3. دسترسی به امکانات لینک دهی در استوری

ویژگی Swipe Up در Stories که به شما امکان می‌دهد پیوندهایی را اضافه کنید، مزیت بزرگی برای کسب و کار ها محسوب می شود زیرا دیگر نیازی نیست که مخاطبان را تشویق به بازدید از سایت یا بیوی پیج کنند. اما این قابلیت فقط برای کاربران اینستاگرام که تایید شده بودند یا 10000 دنبال کننده برای حساب تجاری خود داشتند در دسترس بود.

با این حال، شما با خرید فالوور می توانید  پیوندها را در استوری به اشتراک بگذارند.

معایب خرید فالوور و لایک اینستاگرام

دلیل شماره یک برای عدم خرید فالوور و لایک در اینستاگرام این است که آنها حق غیرفعال کردن اکانت شما را برای خود محفوظ می دارند که باعث از دست دادن محتوای خود و کل مخاطبان می شود.

برای شروع، مردم می توانند تفاوت بین یک حساب کاربری محبوب اینستاگرام با تعامل واقعی و یک حساب با فالوورهای فیک را تشخیص دهند. همچنین پیج هایی که معمولا فالورهای فیک دارند هیچ گونه تعامل خاصی در بخش کامنت های آن ها مشاهده نمی شود.

علاوه بر این، اینستاگرام به طور مرتب اکانت‌هایی را که به نظر آنها غیراصیل هستند در شبکه خود حذف می‌کند. در حالی که ممکن است حساب شما حذف نشود، ممکن است “دنبال کننده هایی” که خریداری کرده اید حذف شوند. لایک‌ها و کامنت‌های پولی ممکن است در طول پاکسازی به دلیل فعالیت غیراصیل ناپدید شوند.

این بدان معناست که اگر می‌خواهید دسترسی به ویژگی‌های حساب‌های دارای فالوورهای بزرگ‌تر را حفظ کنید، باید فالوورهای خود را زیر نظر بگیرید و آنها را جایگزین کنید.

جمع بندی

خرید فالوور اینستاگرام موضوع چالش برانگیزی است که می تواند مزایا یا معایبی داشته باشد. با اینکه خرید فالوور در کوتاه مدت می تواند به رشد پپیج شما کمک کند اما چون خلاف قوانین اینستاگرام است، می تواند منجر به حذف پیج یا فالوور ها شود. توصیه می کنیم قبل از خرید فالوور قوانین اینستاگرام در این حوزه را مرور کنید.

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
چت در واتس آپ!
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام، چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟