وبلاگ
آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب
آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب
فوریه 3, 2022

آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب

این روز ها بحث های جنجالی در خصوص خرید فالوور وجود دارد. از یک سو بسیاری از افراد معتقدند که خرید فالوور در شروع کار بسیار می تواند موثر باشد و کمک می کند تا مخاطبان بسیاری از این طریق جذب شوند. از سویی دیگر طبق قوانین اینستاگرام، خرید فالوور کاری غیرقانونی بوده و در صورت تشخیص، منجر به بن خواهد شد. با توجه به ابهامات بسیار در این حوزه، ما تصمیم گرفتیم در ادامه این مطلب درباره خرید فالوور و قوانین اینستاگرام در این حوزه بیشتر صحبت کنیم.

آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب

اینستاگرام در مورد خرید فالوور و لایک چه می گوید؟

قبل از اینکه در مورد دلایل خرید فالوور و لایک اینستاگرام توسط مردم صحبت کنیم، بیایید ببینیم اینستاگرام در مورد آن چه می گوید.

اینستاگرام در دستورالعمل های انجمن خود می گوید:

«تعاملات معنادار و واقعی را تقویت کنید. با جمع‌آوری مصنوعی لایک، فالوور، یا اشتراک‌گذاری، پست کردن نظرات یا محتوای تکراری، یا تماس مکرر با افراد برای مقاصد تجاری بدون رضایت آنها، به ما کمک کنید از هرزنامه‌ها دور بمانیم.

همچنین بخوانید : چگونه در مدت زمان کوتاهی 10 هزار فالوور اینستاگرام جذب کنیم؟

در ازای لایک، فالوور، کامنت یا مشارکت دیگر، پول یا هدایایی پیشنهاد نکنید. محتوایی را که درگیر، تبلیغ، تشویق، تسهیل یا اعتراف به ارائه، درخواست یا تجارت نظرات یا رتبه‌بندی‌های کاربران جعلی و گمراه‌کننده است، پست نکنید.»

اگر دستورالعمل های انجمن اینستاگرام را نقض کنید چه اتفاقی می افتد؟

به طور خلاصه، اینستاگرام می‌تواند شما و محتوایتان را طبق شرایط آن‌ها از اینستاگرام و فیسبوک حذف کند.

«اگر فکر کنیم که این شرایط استفاده، خط‌مشی‌های ما (از جمله دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام ما) را نقض می‌کند یا طبق قانون مجاز یا ملزم به انجام این کار هستیم، می‌توانیم هر محتوا یا اطلاعاتی را که در سرویس به اشتراک می‌گذارید حذف کنیم.»

«ما می‌توانیم از ارائه یا توقف ارائه تمام یا بخشی از خدمات به شما (از جمله قطع یا غیرفعال کردن دسترسی شما به محصولات فیس‌بوک و محصولات شرکت فیس‌بوک) بلافاصله برای محافظت از جامعه یا خدمات خود، یا در صورت ایجاد خطر یا قرار گرفتن در معرض قانونی برای ما، خودداری کنیم. ، اگر مکرراً حقوق مالکیت معنوی دیگران را نقض می کنید یا در جایی که ما طبق قانون مجاز یا ملزم به انجام آن هستیم، این شرایط استفاده یا خط مشی های ما (از جمله دستورالعمل های انجمن اینستاگرام ما) را نقض کنید.»

آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب

با خرید فالوور چه اتفاقی می افتد؟

نتایج خرید فالوور و لایک اینستاگرام تقریباً همان چیزی است که انتظار دارید. در ادامه به تشریح دو نمونه آزمایشی می پردازیم که می تواند مزایا و معایب خرید فالور را برای شما روشن تر کند.

در اولین آزمایش، یک آژانس بازاریابی به نام Mediakix با استفاده از عکسبرداری با یک مدل و عکس‌های استوک، دو حساب «اینفلوئنسری» ایجاد کرد.

آنها اقدام به خرید فالوور برای هر دو اکانت کردند، اما فالوورهای پولی با حساب ها درگیر نشدند. برای جبران این مشکل، آن ها اقدام به خرید لایک و فالور نیز کردند.

در آزمایش دوم، AdEspresso یک حساب کاربری اینستاگرام با یک فروشگاه ایجاد کرد. آنها به رشد فالوورهای خود به روش طبیعی ادامه دادند – با ارسال محتوای جذاب با استفاده از هشتگ های مرتبط. سپس فعالیت‌های ارگانیک اینستاگرام خود را متوقف کردند و به خرید فالوور روی آوردند.

پس از پایان آزمایش، آنها تعداد فالوورها، تعامل و فروش را از فعالیت‌های ارگانیک اینستاگرام و فالوورهای پولی خود مقایسه کردند. هر دو روش به افزایش تعداد فالوور اکانت اینستاگرام کمک کرده بودند.

اما وقتی به تعامل نگاه می کنیم، فعالیت ارگانیک دو برابر بیشتر از فالوورهای پولی آنها لایک و کامنت ایجاد کرد. فعالیت ارگانیک نیز باعث افزایش فروش در فروشگاه شد، چیزی که فالوورهای پولی این کار را نکردند.

از نتایج این آزمایش می توان نتیجه گرفت با اینکه با خرید فالوور یا لایک می توان در مدت زمان کوتاهی به اهداف تجاری روی کاغذ دست یافت، اما نتایج ارگانیک و تعامل هایی که در اینستاگرام اولویت دارند از این طریق قابل دسترسی نخواهد بود.

آیا باید برای اکانتم فالوور اینستاگرام بخرم؟ + مزایا و معایب

AACHEN, GERMANY AUGUST 2019: Woman holding a Apple iPhone opening Instagram app. Instagram is a social media sharing plattform

مزایای خرید فالوور و لایک اینستاگرام

  1. در سطح اعداد چشمگیر هستند.

فرض کنید شخصی در اینستاگرام به دنبال یک کمدین می‌گردد و دو اکانت می‌بیند. یک کمدین کمی بیش از 200 دنبال کننده دارد و دیگری بیش از 200000 دنبال کننده دارد.

بدون بررسی بیشتر، می توان فرض کرد که کمدین دوم مخاطبان بیشتری را جذب کرده است، زیرا آنها از اولی خنده دار تر هستند. بنابرین خرید فالور در کوتاه مدت میتواند مخاطبان بیشتری برای شما جذب کند.

2. نمایش پست در بخش اکسپلورر

خرید تعامل (لایک و کامنت) برای یک پست جدید ممکن است به نمایش آن در تب Explore برای کاربران مرتبط اینستاگرام کمک کند.

همچنین می‌تواند شانس پست شما را برای قرار گرفتن برترین پست برای هشتگی که افراد زیادی دنبال می‌کنند، افزایش دهد.

هر دوی این موارد به شما کمک می کنند تا محتوای اینستاگرام خود را در معرض دید مخاطبان جدید قرار دهید. تب اکسپلورر حتی یک لینک فالو در کنار نمایه شما قرار می دهد تا افراد جدید بتوانند شما را دنبال کنند.

از این رو، خرید تعامل برای یک پست عالی با هشتگ های مناسب نیز می تواند منجر به افزایش فالوورهای ارگانیک شود.

3. دسترسی به امکانات لینک دهی در استوری

ویژگی Swipe Up در Stories که به شما امکان می‌دهد پیوندهایی را اضافه کنید، مزیت بزرگی برای کسب و کار ها محسوب می شود زیرا دیگر نیازی نیست که مخاطبان را تشویق به بازدید از سایت یا بیوی پیج کنند. اما این قابلیت فقط برای کاربران اینستاگرام که تایید شده بودند یا 10000 دنبال کننده برای حساب تجاری خود داشتند در دسترس بود.

با این حال، شما با خرید فالوور می توانید  پیوندها را در استوری به اشتراک بگذارند.

معایب خرید فالوور و لایک اینستاگرام

دلیل شماره یک برای عدم خرید فالوور و لایک در اینستاگرام این است که آنها حق غیرفعال کردن اکانت شما را برای خود محفوظ می دارند که باعث از دست دادن محتوای خود و کل مخاطبان می شود.

برای شروع، مردم می توانند تفاوت بین یک حساب کاربری محبوب اینستاگرام با تعامل واقعی و یک حساب با فالوورهای فیک را تشخیص دهند. همچنین پیج هایی که معمولا فالورهای فیک دارند هیچ گونه تعامل خاصی در بخش کامنت های آن ها مشاهده نمی شود.

علاوه بر این، اینستاگرام به طور مرتب اکانت‌هایی را که به نظر آنها غیراصیل هستند در شبکه خود حذف می‌کند. در حالی که ممکن است حساب شما حذف نشود، ممکن است “دنبال کننده هایی” که خریداری کرده اید حذف شوند. لایک‌ها و کامنت‌های پولی ممکن است در طول پاکسازی به دلیل فعالیت غیراصیل ناپدید شوند.

این بدان معناست که اگر می‌خواهید دسترسی به ویژگی‌های حساب‌های دارای فالوورهای بزرگ‌تر را حفظ کنید، باید فالوورهای خود را زیر نظر بگیرید و آنها را جایگزین کنید.

جمع بندی

خرید فالوور اینستاگرام موضوع چالش برانگیزی است که می تواند مزایا یا معایبی داشته باشد. با اینکه خرید فالوور در کوتاه مدت می تواند به رشد پپیج شما کمک کند اما چون خلاف قوانین اینستاگرام است، می تواند منجر به حذف پیج یا فالوور ها شود. توصیه می کنیم قبل از خرید فالوور قوانین اینستاگرام در این حوزه را مرور کنید.

 

مقالات مرتبط

مارس 9, 2022
الگوریتم لایک اینستاگرام چیست؟

“اینستاگرام چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی برای من اول نمایش داده شود؟” “چرا برخی از پست های من بیشتر از بقیه بازدید می کنند؟” “Instagram چگونه تصمیم می گیرد که چه چیزی را در Explore به من نشان دهد؟” این ها سوالاتی که است ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد. ما […]

بیشتر بخوانید
مارس 7, 2022
از کجا فالوور اینستاگرام بخریم؟ معرفی بهترین سایت ها برای خرید فالوور واقعی

هرچه بیشتر لایک کنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، فالوورهای بیشتری خواهید داشت. هرچه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، برندها و شرکت های بیشتری علاقه مند به حمایت از شما خواهند بود و حاضرند مبلغ زیادی را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به شما بپردازند. ارزش اکانت اینستاگرام هم برای صاحبان برند و […]

بیشتر بخوانید
دلایل کاهش تعداد لایک در اینستاگرام

عملکرد درونی اینستاگرام همیشه در حال تغییر است. همگام شدن با همه چیز ممکن است دشوار باشد. گاهی اوقات این تغییرات باعث می شود که این سوال را از خود بپرسید “چرا من ناگهان لایک کمتری در اینستاگرام دریافت می کنم؟” با توجه به اینکه لایک یکی از راه هایی است که به شما کمک […]

بیشتر بخوانید
مارس 5, 2022
ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام

ساعت ها صرف برنامه ریزی و تولید محتوا برای اینستاگرام می کنید. برای لحظه‌ای کوتاه و پس از فشردن دکمه انتشار؛ باید نتایج زحمات خود را ببینید.  چگونه با انتشار محتوای عالی، فالوورهای بیشتری در اینستاگرام به دست آورید؟ هیچ راهنمای گام به گامی برای رشد اینستاگرام وجود ندارد. اما تکینک ها و ترفند هایی […]

بیشتر بخوانید
الگوریتم های اینستاگرام برای افزایش فالوور

اگر می‌خواهید رتبه خود را با الگوریتم اینستاگرام بهبود بخشید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که تا حد امکان تعامل (لایک، کامنت، ذخیره و کلیک) را افزایش دهید. اگر کنجکاو هستید که چگونه می توان این کار را در سال 2022 انجام داد؛ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. نحوه […]

بیشتر بخوانید
مارس 3, 2022
آموزش کسب فالوور در اینستا

چگونه می توانیم به صورت طبیعی در اینستاگرام فالورر جذب کنیم؟ در ادامه این مطلب چندین راهکار کاربردی برای این هدف به شما ارائه خواهیم داد. بهترین راهکار های کسب فالوور اینستاگرام 1. به افراد دلیلی بدهید که شما را دنبال کنند. به جای اینکه (یا علاوه بر) فقط اعتبار، شعار یا ارزش پیشنهادی خود […]

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین برنامه های افزایش فالوور

اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی است. افراد و برندها به طور مداوم از این برنامه استفاده می کنند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و محبوبیت کسب کنند. به عبارت ساده، هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، محبوبیت بیشتری خواهید داشت.   معرفی […]

بیشتر بخوانید
مارس 1, 2022
چطور خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهیم؟ + معرفی سایت های داخلی و خارجی خرید فالوور

راه اندازی یک کسب و کار در اقتصاد مدرن به این معنی است که باید از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده کنید و صرف نظر از صنعت خود، می خواهید فالوورهای زیادی در اینستاگرام داشته باشید. برای ایجاد فالوور، همیشه این گزینه وجود دارد که هر روز ساعت‌ها با حساب اینستاگرام خود کار […]

بیشتر بخوانید
فالورهای واقعی چه ویژگی هایی دارند؟

اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند نتایج باورنکردنی را برای برندهایی که به خوبی از آن استفاده می کنند؛ ایجاد کند. اما انتخاب اینفلوئنسر با فالوورهای واقعی برای بازدهی بالای کمپین بسیار اهمیت دارد. بنابرین پیش نیاز اصلی برای کار یک کمپین این است که از اینفلوئنسرهای واقعی برای انتشار پیام برند استفاده کند. افراد بی‌وجدان آنلاینی […]

بیشتر بخوانید
فوریه 27, 2022
بهترین ابزار های مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه، اینستاگرام دیگر یک شبکه اجتماعی عادی نیست؛ زیرا، بسیاری از افراد با استفاده از این شبکه به توسعه کسب‌وکار خود پرداخته‌اند و خدمات و محصولاتشان را از این طریق به دیگران معرفی می‌کنند. خوشبختانه ابزارهای جدید اینستاگرام، مدیریت این شبکه را آسان‌تر کرده است. در این مقاله سعی کرده‌‌ایم تا تعدادی از بهترین ابزارهای […]

بیشتر بخوانید
5 نکته برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام

اینستاگرام در سال 2010 با این ایده تأسیس شد که “هر فردی یک صدای بصری در درون دارد.” اینستاگرام در اصل یک برنامه اشتراک‌گذاری عکس برای عکس‌های توله‌سگ‌ها و #foodporn بود، امروزه این شرکت به یک غول رسانه‌ای تبدیل شده است و به برندها و دنبال‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای زنده، استوری و […]

بیشتر بخوانید
فوریه 25, 2022
بهترین روش های افزایش کامنت اینستاگرام

بسیاری از افراد تصور می کنند که تعداد لایک ها یکی از اولین معیارهای اجتماعی است که عملکرد پست را نشان می دهد؛ اما در واقع کامنت ها در اینستاگرام هنوز به عنوان یک شاخص پیشرو برای بسیاری از برندها شناخته می شوند. کامنت های معنا دار از سوی مخاطبان واقعی، به افزایش اینگیجمنت پیج […]

بیشتر بخوانید