نکاتی برای انتخاب عکس پروفایل

نکاتی برای انتخاب عکس پروفایل

اگر برای پیج شما پیج کاری است و شما برای اینستاگرام مارکتینگ برنامه ریزی کرده اید و میخواهید که در اینستاگرام مشتری های خودتان را پیدا کنید یکی از مواردی که خیلی باید مورد توجه قرار دهید عکس پروفایل پیج شماست عکس های پروفایل اینستاگرام به دلیل کوچک بودن افراد زیاد به ان اهمیت نمیدهند و بدون هیچ هدفی عکسی که خودشان میخواهند را برای پیجشان انتخاب میکنند .

 

عکس-پروفایل
عکس-پروفایل

بخوانید : مزیت های تجاری کردن اکانت اینستاگرام

اما اگر شما قصد دارید به عنوان یک بازار یاب حرفه ای اینستاگرام عمل کنید و مشتری های خوبی جذب کنید باید بدانید که اولین چیزی که کاربران میبینند عکس پروفایل شماست و از سوی دیگر مردم تنها 20 درصد از مطالبی را که از پیج های مختلف خوانده اند را به یاد می اوردند این در حالی است که 80 درصد دیگر مربوط به تصاویر است . یک عکس پروفایل نامناسب باعث میشود که مردم به شما اعتماد نکنند و در قسمت جستجو جذب رقبای شما که عکس پروفایل بهتری دارند میشوند  . با فالوور پرو مرجع خرید فالوور ارزان همراه باشید با برسی مقاله نکاتی برای انتخاب عکس پروفایل 

در عکس پروفایل سعی کنید که چهرتان مشخص باشد

سعی کنید برای عکس پروفایل پیج برندتان یا پیج شخصتان عکس خودتان را بگذارید . سعی کنید در عکسی که میگذارید چهره شما کامل دیده شود و از گذاشتن عکس تمام قد خودداری کنید فقط صورت شما دیده شود . تحقیقات نشان داده عکس هایی که با لبخند و عینک باشد بیشتر در ذهن میماند .

بخوانید : چه کسی مارا در اینستاگرام بلاک کرده است ؟

حتما میپرسید برای پیج تجاریمان حتما عکس خودمان را بگذاریم ؟ پاسخ ها تا حدودی بله است زیرا که اگر عکس پروفایل شما چهره خودتان باشد حس اعتماد را در دهن مشتری بر می انگیزد اما اگر میخواهید که لوگو مربوط به کسب و کار خود را بگذارید ان را به صورت بزرگ و واضح در پروفایل خود قرار دهید. برای مثال عکس پروفایل  پیج برند خودمان یعنی خرید فالوور ارزان چهره شخصی است

 

عکس با کیفیت بگذارید

وقتی که مشتری عکس بی کیفیت را در پروفایل شما میبیند با خود میگوید که حتما این برند یا کسب و کار غیر حرفه ای است یا یک کار پاره وقت بی اهمیت است و به شما اعتماد نخواهند کرد . پس اگر دوست دارید مشتری بیشتری جذب کنید و مشتری ها به شما اعتماد کنند حد المکان عکس پروفایلتان را با کیفیت بگذارید .

خیلی ممنون که با این مقاله همراه بودید .

برای بازگردانی پیج هک شده کلیک کنید

برای خرید فالوور ارزان کلیک کنید

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
چت در واتس آپ!
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام، چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟