از صفر تا صد مفهوم فالوور و فالویینگ در اینستاگرام

تفاوت بین فالوور و فالوور در اینستاگرام

اینستاگرام یک رسانه اجتماعی قدرتمند در دنیای امروز است. بسیاری از افراد مشهور از آن برای گسترش طرفداران خود استفاده می کنند و یکی از ابزارهای قدرتمند بازاریابی نیز می باشد. بسیاری از استارت‌آپ‌های کوچک کمپین‌هایی را در اینستاگرام راه‌اندازی می‌کنند تا برندشان به افراد بیشتری در جهان برسد که موفقیت بزرگی برای کسب‌وکارشان خواهد بود. در اینستاگرام افراد می توانند هر دو فالوور داشته باشند و حتی می توانند در اینستاگرام دنبال کنند.

همچنین بخوانید : مدیریت پیج اینستاگرام چیست ؟ 

فالوور در مقابل فالوور در اینستاگرام

تفاوت فالوور با فالوور در اینستاگرام این است که در قسمت فالوورها، افرادی که به شما علاقه مند هستند، در صورت خصوصی بودن اکانت شما، درخواست فالو به شما می دهند. در غیر این صورت، آنها شما را مستقیماً در اینستاگرام دنبال می کنند. اما در قسمت زیر، افراد مورد علاقه خود را در صورت خصوصی بودن اکانت، با ارسال درخواست فالو مشاهده خواهید کرد.

 از صفر تا صد مفخوم فالوور و فالویینگ در اینستاگرام

افرادی که شما را در اینستاگرام دنبال می کنند، لیست فالوور در اینستاگرام نامیده می شوند. برای آن، اگر حساب کاربری شما خصوصی باشد، درخواست فالو برای شما ارسال می کنند. پس از پذیرش درخواست آنها در اینستاگرام، تعداد فالوورهای شما یک نفر افزایش می یابد. اگر به شخصی که درخواست فالو را به شما داده است علاقه دارید، می توانید در صورتی که حساب کاربری خصوصی است، با ارسال درخواست فالو، او را در اینستاگرام نیز دنبال کنید. اگر نه، می توانید مستقیماً آنها را دنبال کنید.

در ادامه این مطلب بیشتر درباره فالور و فالویینگ صحبت خواهیم کرد.

فالوورها در اینستاگرام چیست؟

در اینستاگرام، هنگامی که یک حساب کاربری ایجاد می کنید، سه گزینه را به شما نشان می دهد. شما می توانید عکس های خود را پست کنید، مردم می توانند شما را دنبال کنند، و شما نیز می توانید آنها را دنبال کنید. فالوورها افرادی هستند که دوست دارند شما را در اینستاگرام دنبال کنند. در اینستاگرام می توانید حساب کاربری خود را خصوصی یا عمومی نگه دارید. اگر اکانت خود را عمومی نگه دارید، آنگاه افراد می توانند به طور خودکار شما را بدون درخواست فالو در اینستاگرام دنبال کنند.

همچنین بخوانید : چگونه در مدت زمان کوتاهی 10 هزار فالوور اینستاگرام جذب کنیم؟

از طرف دیگر، اگر حساب خود را خصوصی نگه دارید، افراد باید ابتدا درخواست زیر را ارائه دهند. هنگامی که آنها در اینستاگرام درخواست فالو کنند، یک اعلان روی صفحه گوشی شما ظاهر می شود. اگر می خواهید کاری کنید که آن شخص شما را دنبال کند، باید روی تایید کلیک کنید. اگر آن شخص را نمی‌شناسید، می‌توانید به‌طور خودکار روی گزینه حذف کلیک کنید تا درخواست حذف شود.

افرادی که شما را در اینستاگرام دنبال می کنند می توانند فالوورها و لیست فالوورهای شما را ببینند. اگر حساب شما خصوصی است، آنها فقط می توانند تعداد را ببینند. اما، در اینجا، آنها می توانند آیدی اینستاگرام افرادی را که شما را دنبال می کنند، ببینند. به کمک آن، ممکن است به افرادی که شما را در اینستاگرام دنبال کرده اند درخواست بدهند یا ممکن است بر اساس لیست فالو شما درخواست دهند.

مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟ + وضایف ادمین

فالو کردن در اینستاگرام چیست؟

در اینستاگرام، موارد زیر مجموعه افرادی هستند که شما در اینستاگرام دنبال می کنید. ممکن است دوست شما، برخی از افراد مشهور رسانه های اجتماعی، مارک های تجاری، مارک های لباس و برخی از صفحه های تناسب اندام باشد. این می تواند هر چیزی باشد که دوست دارید در اینستاگرام دنبال کنید. برای فالو کردن این افراد یا می‌توانید مستقیماً آن‌ها را انجام دهید یا ابتدا باید در اینستاگرام به آنها درخواست بدهید.

اگر شخصی که می‌خواهید فالو کنید، یک حساب عمومی در اینستاگرام دارد، دیگر لازم نیست روی اینستاگرام کلیک کنید یا درخواست «فالو» بدهید. با کلیک بر روی دکمه دنبال کردن می توانید مستقیماً آنها را دنبال کنید. از طرف دیگر، اگر شخصی در اینستاگرام یک حساب خصوصی دارد، ابتدا باید یک درخواست فالو به او بدهید. اینستاگرام پیام اعلان را به گوشی آنها ارسال می کند. بر اساس اعلان شما، ممکن است درخواست شما را بپذیرند یا شما را رد کنند.

اکثر افراد در اینستاگرام مایلند لیست فالوورهای خود را به تعداد محدودی نگه دارند و فقط افراد خاصی را در اینستاگرام دنبال می کنند. در اینستاگرام افرادی که فالو می کنید استوری ها را در صفحه خود قرار می دهند. استوری ها در صفحه بالای اینستاگرام ظاهر می شوند. داستان هایی که به تازگی پست شده اند با رنگ قرمز دایره خواهند شد و داستان هایی که توسط شما مشاهده می شوند دایره ای نخواهند داشت. اکر دوست دارید در اینستاگرام معروف شوید و فالوور های بالایی داشته باشید پیشنهاد می کنم از خدمات خرید فالوور فالوور پرو استفاده کنید

حفظ فالوور و نسبت فالوور

مقایسه تعداد کاربرانی که شما را دنبال می‌کنند و تعداد کاربرانی که دنبال می‌کنید اغلب به عنوان نسبت فالوور/دنبال کننده نامیده می‌شود. با مقایسه نسبت فالوور/فالو، بسیاری از کاربران در مورد کیفیت اکانت اینستاگرام شما قضاوت می کنند.

اکانتی که افراد زیادی را فالو می کند اما فالوورهای کمی دارد، به طور کلی یک حساب کاربری با کیفیت پایین در نظر گرفته می شود یا حتی ممکن است یک حساب جعلی باشد. اکانتی با نسبت زوج فالوور به شماره های فالو معمولاً عادی در نظر گرفته می شود. کاربرانی که تعداد فالوورهای بیشتری نسبت به فالوور دارند، به عنوان اکانت های خوب یا حتی عالی در نظر گرفته می شوند و این کاربران ممکن است افراد مشهور یا اینفلوئنسر اینستاگرام باشند.

 از صفر تا صد مفخوم فالوور و فالویینگ در اینستاگرام

چه زمانی نسبت فالوور/فالوئر مهم است؟

اگر فقط حساب شخصی خود را اجرا می کنید، ردیابی فالوورها و نسبت فالوورها واقعاً ضروری نیست. بسیاری از کاربران فقط برای اشتراک گذاری با دوستان و خانواده و به روز بودن در مورد زندگی یکدیگر در اینستاگرام پست می گذارند، بنابراین این کاربران واقعاً نیازی به نگرانی در مورد نسبت خود ندارند. هدف کلی پشت حساب شخصی اینستاگرام این است که فقط با خانواده و دوستان در ارتباط باقی بمانید. بنابراین، در بیشتر موارد فالوورهای حساب های شخصی شما، بسیاری از این افراد می دانند که شما چه کسی هستید. آنها شما را به دلیل نسبت فالوور/دنبال کننده شما فالو نمی کنند.

با این حال، کسب‌وکارها، برندها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام تلاش می‌کنند تا نسبت فالوور/فالوور مثبت (فالوورهای بیشتری نسبت به فالوورهایشان) حفظ کنند تا حساب خود را تبلیغ کنند و به سایر فالوورها اجازه دهند که ببینند آنها حساب جالبی برای دنبال کردن هستند. نسبت فالوور/فالوئر در اینستاگرام در واقع فقط به اعتبار شهرت شما در اینستا به عنوان یک حساب باحال یا، اگر نسبت شما بد است، یک حساب اسپم است که افراد را فالو می‌کند اما دوباره فالو نمی‌شود.

میانگین تعداد فالوور در اینستاگرام

گزارشی از Statista بیان کرد که میانگین تعداد فالوورهای نوجوانان در سال 2015، 150 فالوور بوده است. این عدد بسیار کم است و اینستاگرام از سال 2015 محبوبیت خود را افزایش داده است، بنابراین به احتمال زیاد میانگین واقعی بالاتر است. با این حال، بدون هیچ مطالعه جدیدی که منتشر شده است، نمی توان دانست میانگین واقعی عدد در سال 2019 چقدر است. اکثر سلبریتی ها بیش از یک میلیون دنبال کننده دارند و 10 اکانت اینستاگرام با بیشترین فالوور در سال 2018 همگی بیش از 100 میلیون دنبال کننده دارند. اینستاگرام تعداد افرادی را که می‌توانید فالو کنید با ۷۵۰۰ محدود می‌کند، بنابراین هیچ‌کس نمی‌تواند بیشتر از آن را فالو کند.

جمع بندی

افرادی که شما را در اینستاگرام دنبال می کنند، لیست فالوور در اینستاگرام نامیده می شوند. در مقابل، افرادی که شما را دنبال میکنند عنوان فالویینگ دارند. ما در این مطلب به صورت کامل به شرح جزئیات فالور و فالووینگ و اهمیت تحلیل آن ها برای حساب های بزرگ اینستاگرام پرداختیم.

امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
چت در واتس آپ!
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام، چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟